• poniedziałek, 1 XI – Uroczystość Wszystkich Świętych.
  • wtorek, 2 XI – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
  • czwartek, 4 XI – wspomnienie św. Karola Boromeusza. Od 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
  • piątek, 5 XI – pierwszy piątek miesiąca. Wyjazd do chorych od godz. 9.00
  • sobota, 6 XI – pierwsza sobota miesiąca
  1. Porządek Mszy Świętych w naszym kościele:
  2. 1 XI w Uroczystość Wszystkich Świętych Msze święte w naszej parafii: 8.00; 10.00; 12.00.
  3. 2 XI w Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych Msze Święte: godz. 7.00; 10.00; 18.00. Od 17.30 Koronka do Bożego Miłosierdzia z wypominkami.
  4. Porządek Mszy Świętych na cmentarzach w gazetce
  5. Można zamawiać wypominki za zmarłych roczne i jednorazowe. Prosimy o zaznaczenie godziny modlitwy ( 7.45 lub 9.45). Koronka do Bożego Miłosierdzia połączona z wypominkami jednorazowymi codziennie od 2 – 8 XI o godz. 17.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  6. W piątek 5XI zapraszamy na Mszę Świętą i spotkanie kandydatów do bierzmowania ze szkół średnich. Prosimy wszystkich kandydatów o skorzystanie z sakramentu pokuty i pojednania.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.
  8. Także w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 odbędzie się w naszym kościele tradycyjna Droga Krzyżowa w intencji ofiar obozów koncentracyjnych i gułagów. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy tylko w kościele. Wierzymy, że w przyszłym roku powrócimy do nabożeństwa na terenie Muzeum Obozu.
  9. Ks. proboszcz Edward Mazgaj dziękuje naszej parafii za ofiarę złożoną na remont ogrodzenia na Starym Cmentarzu w kwocie 4410zł.