Z kalendarza liturgicznego:

 • wtorek, 9 XI – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
 • środa, 10 XI – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
 • czwartek, 11 X – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. Święto Niepodległości Polski
 • piątek, 12 X – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
 • sobota, 16 X – wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski
 1. Dzisiaj o godz. 15.00 w naszym kościele zostanie odprawiona tradycyjna Droga Krzyżowa w intencji ofiar obozów koncentracyjnych i gułagów. W szczególny sposób będziemy się modlili przez wstawiennictwo św. O. Maksymiliana. Nabożeństwa nie możemy poprowadzić na terenie Muzeum Obozu z powodu sytuacji epidemicznej.
 2. W poniedziałek na Mszę Świętą wieczorną i spotkanie przy stole zapraszamy przedstawicieli naszych grup parafialnych. Spotkamy się z ks. Piotrem Hoffmanem Dyrektorem Duszpasterstwa Ogólnego diecezji Bielsko- Żywieckiej
 3. W środę po Mszy wieczornej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
 4. W czwartek 11 XI w Święto Niepodległości zapraszamy na Mszę Świętą w intencji naszej Ojczyzny o godz. 9.00. Bezpośrednio po Mszy Świętej zapraszamy na patriotyczny program artystyczny. 
 5. W piątek na Msze świętą wieczorną i spotkanie formacyjne zapraszamy kandydatów do bierzmowania zarówno ze szkół średnich jak i z klas ósmych.
 6. Od dzisiaj rozpoczynamy modlitwę za zmarłych wypominanych w naszej parafii. Wypominki przed Mszą świętą o 8.00 i 10.00 są podzielone na dwie części. Jeśli zauważymy błąd prosimy o sprostowanie.
 7. W przyszłą niedzielę 14 listopada w uroczysty sposób dokona się INAUGURACJA PARAFIALNEGO ETAPU DROGI SYNODALNEJ.W gazetce więcej informacji.
 8. W przyszłą niedzielę odbędzie się tradycyjna zbiórka na Księgę Fundacji. Ofiary będzie można tradycyjnie składać do urny albo bezpośrednio na konto fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526 Zakończył się remont elewacji budynku gospodarczego. Zamontowane zostały dwa daszki i orynnowanie. Powoli chcemy rozpocząć remont pomieszczeń nad plebanią.