W poniedziałkowy wieczór – w pierwszym dniu tegorocznych wakacji Wspólnota Scholii dziecięco-młodzieżowej oraz Służba Liturgiczna Ołtarza świętowali zakończenie roku formacyjnego. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od uroczystej Eucharystii w kościele, podczas której dziękowaliśmy Panu Bogu za cały rok naszej pracy i spotkań – była to uczta dla ducha. Po Mszy świętej spotkaliśmy się pod altana obok przedszkola, na drugą część programu – za co dziękujemy Panu Andrzejowi Ryszce – tam czekało na nas przygotowane ognisko i kiełbaski – to zaś, była uczta dla ciała. Dziękujemy za pomoc Panu Stanisławowi.

Jednocześnie jako duszpasterze pragniemy podziękować wszystkim zaangażowanym: dzieciom i młodzieży, zarówno ze scholii jak i ze Służby Liturgicznej Ołtarza za Waszą całoroczną prace i poświęcony czas dla nas Wszytkich.

Szczególne podziękowania składamy dla Julii, która z wielkim sercem i zaangażowaniem prowadzi naszą scholę. Dziękujemy także Paulinie, Julii, Karolinie oraz Marcie za muzyczna oprawę w ciągu całego roku.

ks. Proboszcz oraz ks. Artur