Już 24 maja będziemy świętować uroczystość Zesłania Ducha Świętego w naszym kościele. Eucharystii o godz. 18.00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi ks. Maciej Dąbrowski, ceniony duszpasterz młodzieży. Po Mszy Świętej odbędą się świadectwo i uwielbienie, następnie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem oraz śpiew Apelu Jasnogórskiego. Wydarzenie zakończy się agapą w naszych salkach. Gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy. To wydarzenie przygotowuje nasza młodzież.

