II NIEDZIELA BOŻEGO NARODZENIA 02 I
UWAGA!!! ZMIANA GODZINY MSZY ŚWIETEJ WIECZORNEJ. GODZ. 18.00
godz. 8.00: † Janina Balon – od brata Józefa z żoną Moniką i córką Ewą
godz. 10.00: † Adam Pędrys w 2 rocznicę śmierci – od żony i synów z rodzinami
godz. 12.00: † Mateusz Waliczek – od pracowników Gospodarstwa Rybackiego z Brzeszcz
godz. 18.00: †† Helena i Jan Dziwak z synem Władysławem – od córki i siostry z rodziną
PONIEDZIAŁEK 03 I
godz. 7.00: † Karol Dołczyk – od córki Agaty z rodziną
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Brzezinki: ul. Malinowej, ul. Seniora, ul. Ciasnej, ul. Anny Chrostek, ul. Wierzbowej, ul. Gajowej
WTOREK 04 I
godz. 7.00: †† Mikołaj Bibrzycki z siostrą Aleksandrą
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Brzezinki: ul. Podwale, ul. Leśnej, ul. Kółko, ul. Skotnickiej, ul. Działkowej
ŚRODA 05 I
godz. 7.00: † Władysław Łatka – od córki Anny z rodziną
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Brzezinki: ul. Szkolnej, ul. Nowej, ul. Zapłocie, ul. Babickiej, ul. Sołtysów, ul. Łubinowej, ul. Dworskiej
CZWARTEK 06 I – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃŚKIEGO
UWAGA!!! ZMIANA GODZINY MSZY ŚWIETEJ WIECZORNEJ. GODZ. 18.00
godz. 8.00: O Boże błogosławieństwo z okazji urodzin dla Kingi, Izabeli i Danuty oraz z domu Janiszewskich
godz. 10.00: † Maria Kulka w 12 rocznicę śmierci
godz. 12.00: † Konrad Lotawiec w 9 rocznicę śmierci
godz. 18.00: † Władysław Baran – od chrześniaka Pawła Nachajskiego z rodziną
PIĄTEK 07 I – pierwszy miesiąca
godz. 7.00: † Anastazja Klekot – od brata Kazimierza z rodziną
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Stanisław Waliczek – od rodziny Bachan oraz Anny Szafraniec
† Anna Krzemień – od Jadwigi Adamowicz, Barbary Dudzik i Ludwiki Stawowy
† Kazimierz Krzemień – od przyjaciół córki Zofii
† Anna Zielińska – od Elżbiety i Józefa Kozioł
† Włodzimierz Kała – od kuzynki Justyny Kostrzewa
† Anna Tabaka – od rodziny Sikora
† Maria Szymańska – od rodziny Ireny Mekla
† Józef Hodur – od siostrzenicy Krystyny z rodziną
† Jadwiga Nachajska – od Doroty i Kazimierza ze Skidzinia
† Rozalia Księżarczyk – od rodziny Nagi
† Maria Byrska – od rodziny Galos
† Władysław Podbiał – od brata Mariana z rodziną
† Zofia Krzemień – od kuzynki Marty Korczyk
† Władysław Łatka – od sąsiadów z ul. Czernichowskiej
† Jadwiga Ołtarzewska w 20 rocznicę śmierci
† Jerzy Gałązka w 5 rocznicę śmierci
SOBOTA 08 I
godz. 7.00: †Józef Kosowski – od Agnieszki Sowa z rodziną
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Brzezinki: ul. Męczeństwa Narodów, ul. Pławskiej, ul. Piwnicznej, ul. Bocznej
NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 09 I
UWAGA!!! ZMIANA GODZINY MSZY ŚWIETEJ WIECZORNEJ. GODZ. 18.00
godz. 8.00: † Leon Parysz
godz. 10.00: † Andrzej Jarosz w 2 rocznicę śmierci
godz. 12.00: † Maria Polaczek – od wnuka Jakuba z żoną
godz. 18.00: †† Janina i Józef Nagy