• poniedziałek, 31 I – wspomnienie św. Jana Bosko, kapłana.
  • środa, 02 II – święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to zarazem Dzień Życia konsekrowanego. Modlimy się szczególnie za wszystkie siostry zakonne i zakonników. Pamiętajmy w modlitwie szczególnie o o. Marianie Brudnym i o. Bogdanie Waliczku.
  • czwartek, 03 II – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po Mszach świętych specjalne błogosławieństwo. Adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy od godz. 17.00.
  • piątek, 04 II – pierwszy piątek miesiąca. Oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
  • sobota, 05 II – pierwsza sobota miesiąca. Czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. To także wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. W tym dniu błogosławimy chleb i sól.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i wspólnotom, które podjęły się prowadzenia adoracji w ubiegły piątek.

W dzisiejszą niedzielę po każdej Mszy Świętej można złożyć do urny dobrowolną ofiarę na pomoc osobie, która ucierpiała na Pławach w związku z pożarem. Dziękujemy za pomoc Grupie Charytatywnej.

W środę na Mszę Świętą wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy dzieci z klasy III wraz z rodzicami na poświecenie świec i modlitewników.

W środę po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Świętej i nowennie spotkanie Kręgu Biblijnego. Rozważamy liturgię słowa najbliższej niedzieli, aby jeszcze lepiej i bardziej świadomie uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii.

W I piątek miesiąca zachęcamy do skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.30 szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

W I sobotę  miesiąca, czyli 5 lutego o godz. 17.00 odbędzie się pouczenie przed chrzcielne dla tych, którzy planują chrzest dziecka w najbliższym czasie.

W przyszłą niedzielę po Mszy Świętej o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych w kościele połączone z krótką konferencją.