REKOLEKCJE PARAFIALNE 20.03. – 23.03.2022r.
„Chrześcijanin – człowiek przyszłości” prowadzi o. Arkadiusz Bąk OFM
III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 20 III – REKOLEKCJE PARAFIALNE
godz. 8.00: †† Julia i Antoni Czarnik
godz. 10.00: †† Sylwester Nagi z żoną Marią i wnukami
godz. 12.00: † Stanisław Baranek w 1 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: †† Zofia i Jan Kulka
PONIEDZIAŁEK 21 III – REKOLEKCJE PARAFIALNE
godz. 7.00: † Tadeusz Duda – od rodziny Krzemień
godz. 18.00: † Jarzy Kojder – od siostry Anny z rodziną
godz. 18.00: † Maria Szymańska – od syna Andrzeja z rodziną
WTOREK 22 III – REKOLEKCJE PARAFIALNE
godz. 7.00: † Józef Hodur – od Jerzego Kopiasz z rodziną
godz. 18.00: †† Ludwik Jarosz w 1 rocznicę śmierci z synem Tomaszem
godz. 18.00: † Jadwiga Nachajska – od Katarzyny i Sławomira Maciesza z synem Wiktorem
ŚRODA 23 III – REKOLEKCJE PARAFIALNE
godz. 7.00: O dar gorliwości i miłości w wypełnianiu zadań
godz. 18.00: † Rozalia Księżarczyk – od syna Leszka
godz. 18.00: † Maria Byrska – od brata Jana z rodziną
CZWARTEK 24 III
godz. 7.00: † Władysław Łatka – od żony Wiesławy
godz. 18.00: † Władysław Podbiał – od synów: Krzysztofa i Przemysława
PIĄTEK 25 III – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego
godz. 7.00: † Dorota Gaweł – od córki Barbaryt z rodziną
godz. 17.30: Droga Krzyżowa
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Stefania Mańka – od Elżbiety i Janusza Prędki z Limanowej
† Adam Żurek – od Marii i Mariana Sułkowskich z Limanowej
† Władysław Baran – od rodziny Barawskich
† Jan Paszek – od Wojciecha Jarosz z rodziną
† Józef Nowak – od sąsiadów Kołodziej
† Anna Krzemień – od rodzin: Kubas i Bryła
† Kazimierz Krzemień – od Łukasza Skiernik z rodziną
† Maria Szymańska – od kuzynki Barbary z rodziną
† Jadwiga Nachajska – od Anieli Kołodziej
† Rozalia Księżarczyk – od rodzin: Ładocha, Otto i Klamka
† Maria Byrska – od Marii i Józefa Sroka
† Władysław Podbiał – od rodzin: Markiewicz i Gworek
† Zofia Krzemień – od rodziny Stanisławy i Eugeniusza Baruś
† Władysław Łatka – od rodziny Więcków
† Karol Dołczyk – od Ireny i Franciszka Krzemień
† Zbigniew Jończy – od Anny i Józefa Sordyl z Sopotni
† Tadeusz Stasiowski – od siostrzeńca Roberta z rodziną
† Bożena Jasińska – od Bożeny Luranc z rodziną
† Marian Matusz – od Marii Czarnik z dziećmi
† Kazimiera Komendera – od przyjaciół córki – Joanny z mężem
† Eugeniusz Machnaczyk – od koleżanek z pracy synowej Agaty
SOBOTA 26 III
godz. 7.00: Dziękczynna za łaskę sakramentu chrztu świętego
godz. 18.00: †† Helena i Józef Paszek; Zofia i Józef Krzemień
IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 27 II
godz. 8.00: O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Edwarda Korczyk z okazji 90 rocznicy urodzin
godz. 10.00: † Wiesław Buczyński w rocznicę śmierci
godz. 12.00: †† Maria i Ludwik Rydzoń
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: †† Józef Wojtaszek w 22 rocznicę śmierci oraz Maria, Marian i Bogdan Krawczyk