IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 08 V
godz. 8.00: †† Anna i Stanisław Paszek oraz córka Stanisława z mężem Julianem
godz. 10.00: † Stanisław Janus
godz. 12.00: UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Agnieszka i Stanisław Rydzoń
PONIEDZIAŁEK 09 V – Uroczystość św. Stanisława – głównego patrona Polski
godz. 7.00: † Anna Krzemień – od wnuczki Anny z rodziną
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: † Stanisław Nagi
WTOREK 10 V
godz. 7.00: † Jan Jakubowski – od rodziny Hamerskich i Cabak
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Jan i Józef Waliczek
ŚRODA 11 V
godz. 7.00: † Julia Klich – od koleżanek córki: Marzeny i Teresy
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: W intencji Benedykta z okazji 74 rocznicy urodzin oraz wnuków: Maksymiliana, Nadii, Mikołaja i Tomasza – od rodziny
CZWARTEK 12 V
godz. 7.00: † Urszula Śreniawska w 3 rocznicę śmierci
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Ludwika i Stanisław Krzeszowiak
PIĄTEK 13 V – Najświętszej Maryi Panny z Fatimy
godz. 7.00: † Stanisława Bednarczyk – od siostry Janiny z mężem i rodziny Górka
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Stefania Mańka – od Róży Różańcowej Matki Bożej Fatimskiej
† Anastazja Klekot – od chrześniaka Krzysztofa Ślósarczyk z rodziną
† Józef Kosowski – od Bogusławy i Macieja Sobol
† Rozalia Baran – od rodziny Baran z Czechowic – Dziedzic
† Józef Nowak – od Sołtysa Andrzeja Ryszki wraz ze społecznością Brzezinki
† Izabela Krzemień – od Eugenii Gałgan
† Halina Wanat – od Urszuli i Andrzeja Bałys z córką
† Aniela Księżarczyk – od Róży Różańcowej św. Józefa
† Stanisław Baranek – od koleżanek córki Bernadetty ze szkoły
† Krystyna Sagan – od kuzynki Henryki Kaczmarczyk z mężem
† Kazimierz Walasik – od Beaty, Anny i Giny
† Jerzy Kojder – od kuzynki Joanny z Kóz z mężem Mirosławem i córką Karoliną
† Maria Szymańska – od rodziny Pszonków
† Jadwiga Nachajska – od rodziny Zając
† Rozalia Księżarczyk – od sąsiadów z ul. Skotnickiej 5
† Maria Byrska – od Agnieszki i Bogusława Gadowskich z rodziną
† Władysław Podbiał – od rodziny Czarnik
† Zofia Krzemień – od Ewy i Pawła Kaliciak z rodziną
† Zbigniew Jończy – od Ireny i Stanisława Czekaj z rodziną
† Bożena Jasińska – od pracowników firmy: „Elektroserwis”
† Marian Matusz – od Justyny Kostrzewa
† Kazimiera Komendera – od dozoru i dyspozytorek z ZWM
† Tadeusz Rozmus – od Koła Gospodyń Wiejskich z Pław
† Mateusz Bibrzycki – od babci Anny i dziadka Józefa
† Marian Paszek – od brata Czesława
SOBOTA 14 V – święto św. Macieja Apostoła
godz. 7.00: † Zofia Więcek
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla Bogumiły i Kazimierza z okazji 45 rocznicy sakramentu małżeństwa
V NIEDZIELA WIELKANOCNA 15 V
godz. 8.00: †† Maria i Henryk Fuczek
godz. 10.00: Msza święta z udzieleniem sakramentu chrztu świętego
godz. 12.00: UROCZYSTOŚĆ PIERWSZEJ ROCZNICY KOMUNII ŚWIĘTEJ KLASY IV
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Zofia i Walenty Parysz