XIX NIEDZIELA ZWYKŁA 07 VIII
godz. 8.00: †† Karolina i Jan Kołodziej
godz. 10.00: † Adam Rydzoń
godz. 12.00: † Krzysztof Baranek w 2 rocznicę śmierci
PONIEDZIAŁEK 08 VIII – wspomnienie św. Dominika
godz. 18.00: † Anna Gębołyś w 4 rocznicę śmierci
WTOREK 09 VIII – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża
godz. 7.00: † Władysław Łatka – od córki Doroty z mężem
ŚRODA 10 VIII – święto św. Wawrzyńca
godz. 18.00: † Kazimierz Rembiesa
CZWARTEK 11 VIII – wspomnienie św. Klary
godz. 7.00: † Karol Dołczyk – od syna i synowej
PIĄTEK 12 VIII
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Rozalia Baran – od Cecylii Waliczek
† Krystyna Sagan – od pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Oświęcimiu
† Roman Zajas – od kuzynki Bogusławy z rodziną
† Kazimiera Byrgiel – od Macieja Kuzia z rodziną
† Janina Balon – od Marii Szczerbowskiej z rodziną
† Franciszka Bartel – od Róży Różańcowej św. Jana Pawła II
† Mateusz Waliczek – od Czesława i Łukasza Baran z rodzinami
† Andrzej Zając – od Wiesławy Pawłowskiej
† Ludwik Lichorobiec – od bratowej Longiny Lichorobiec
† Roman Rydzoń – od mieszkańców z ul. Wierzbowej
† Aleksandra Strycharska – od Otylii i Patrycji Wąsik z rodziną
† Wojciech Drżał – od Krzysztofa Drżał z rodziną
† Rozalia Forystek – od siostry Julianny Baklarz
† Kazimiera Komendera – od Barbary i Władysława Baran
† Mateusz Bibrzycki – od rodziny Babińskich z ul. Brzozowej
† Tadeusz Abramowski – od rodziny Podleś
† Tomasz Kołodziej – od rodziny Kasperczyk
† Ewa Sztafińska – od rodzin: Wojtaszek i Dzięcioł
† Barbara Jankowska – od rodziny Łucarz
† Tadeusz Stachura – od Piotra z Katarzyną
† Scholastyka Rembiesa – od przyjaciół: Urszuli i Romana oraz Heleny z Babic
† Jarosław Kułas – od kuzynki Elżbiety Ćwiertnia z dziećmi
† Antoni Mańczyk – od rodziny Szczepańskich
† Helena Bartel – od wnuka Witka z rodziną
† Edward Jarnot – od Marty i Kamila Bartosik
† Mieczysław Grabowski – od Zofii i Kazimierza Gałuszka
SOBOTA 13 VIII
godz. 7.00: † Zbigniew Jończy – od koleżanek i kolegów ze SP w Harmężach
XX NIEDZIELA ZWYKŁA 14 VIII
godz. 8.00: † Tadeusz Rozmus – od Koła Gospodyń Wiejskich w Harmężach
godz. 10.00: †† Maria i Jan Waliczek z synem Janem
godz. 12.00: Msza święta z udzieleniem sakramentu chrztu świętego