• w środę, 30 XI –  święto św. Andrzeja Apostoła.
  • w czwartek, 1 XII – I czwartek miesiąca. Adoracja w ciszy od godz. 17.00.
  • w piątek, 2 XII – I piątek miesiąca. Ks. proboszcz odwiedzi chorych od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.00
  • w sobotę, 3 XII – wspomnienie św. Franciszka Ksawerego. Msza św. poranna wotywna: O Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny z racji I soboty miesiąca. Msza św. w intencji górników z racji przypadającego w niedzielę wspomnienia św. Barbary o godz. 14.00
  • w niedzielę 4 XII – zapraszam na spotkanie po Mszy św. o godz. 8.00 nasze Róże Różańcowe.
  1. Od poniedziałku o godz. 18.00 zaczynają się Roraty. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.
  2. W środę 30 XI po Mszy Świętej i Nowennie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy serdecznie zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.
  3. W pierwszy piątek miesiąca 2 XII zachęcamy do udziału we Mszy Świętej wieczornej i spowiedzi szczególnie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.
  4. W zakrystii można nabyć poświęcone opłatki na stół wigilijny.
  5. W przyszłą niedzielę można będzie nabyć tradycyjną święcę Caritas z której dochód będzie przeznaczony dla potrzebujących.
  6. Zarząd Stowarzyszenia Górników serdecznie zaprasza na Mszę Świętą w sobotę 4 grudnia o godz. 14.00 członków i sympatyków, górników i ich rodziny.
  7. Serdecznie dziękuję panu Jarosławowi Rembiesie za podjęcie się prac związanych z wymiana starego pieca i zamontowaniem nowego V klasy spełniającego wymagania ekologiczne. Całkowity koszt wyniósł 42364zł w tym koszt pracy 7500zł. W najbliższym tygodniu zostanie jeszcze zamontowany dyfuzor ciągu kominowego ograniczający wylot spalin do komina. To także pozwala zaoszczędzić spalanie opału i ma pozytywny wpływ na środowisko naturalne.
  8. Według zapowiedzi pana Marcina Ryszki już od poniedziałku rozpocznie się ważny remont w naszym kościele, czyli wymiana pięciu drzwi. Bardzo dziękujemy za podjęcie się wykonania tej ważnej inwestycji.