V NIEDZIELA WIELKANOCY 07 V
godz. 8.00: W intencji Róż Różańcowych z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
godz. 10.00: † Barbara Jankowska w 1 rocznicę śmierci
godz. 12.00: † Konstanty Krzemień
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Jan oraz Józef Waliczek
PONIEDZIAŁEK 08 V – uroczystość św. Stanisława – patrona Polski
godz. 7.00: † Zofia Krzemień – od Fryderyka Paweli z córkami
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Stanisława i Stanisław Nachajski
WTOREK 09 V
godz. 7.00: † Dorota Gaweł – od kuzynów: Andrzeja i Stanisława Paszek z rodzinami
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: † Stanisław Nagi
ŚRODA 10 V
godz. 7.00: † Władysław Łatka – od siostry Helena z rodziną
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo dla członkiń Róży Różańcowej św. Ojca Pio
CZWARTEK 11 V
godz. 7.00: † Ewa Majerska – od rodziny Fyderek
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Karolina i Józef Baruś z córka Ireną
PIĄTEK 12 V
godz. 7.00: † Urszula Śreniawska w 4 rocznicę śmierci
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Wojciech Drżał – od Agaty i Mariusza Klimas
† Stanisława Bednarczyk – od rodziny Czarników z ul. Strażackiej
† Jadwiga Nachajska – od rodziny Musiałów z dziećmi
† Tadeusz Abramowski – od Dyrekcji i pracowników Międzyzakładowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Budowlanka” w Oświęcimiu
† Ewa Sztafińska – od Eweliny i Piotra Odelga z Witowic Dolnych
† Barbara Jankowska – od chrześniaka Tomasza z rodziną
† Roman Czarnik – od sąsiadów z ul. Wierzbowej
† Adrian Pędrys – od rodziny Klimków z Ptaszkowej
† Józef Gryzik – od bratowej Ludmiły z rodziną
† Stanisław Borowski – od Joanny i Grzegorza Szymańskich
† Sylwester Waliczek – od Joanny z rodziną
† Maria Baranek – od Marioli z rodziną
† Krzysztof Gryzełko – od rodzin: Ryszka i Binda
† Józef Kolniak – od chrześnicy Marii z rodziną
† Eugenia Gałgan – od Zofii Rydzoń i rodziny Stańczyk
† Adam Nagi – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną
† Ludwika Rogalska – od bratanicy Doroty Szczotka z Buczkowic
† Bogumiła Sikora – od Danuty i Mariana Sikora
† Jan Kasperczyk – od Zarządu i członków Stowarzyszenia Górników w Brzezince
† Józef Jenczała – od Macieja, Bogdana i Piotra z żoną Księżarczyków
† Lucyna Bieńko – od Haliny Kosiba z Myślenic
† Krystyna Turowska – od rodziny Barbach
† Stanisława Kasperczyk – od rodziny Adamczyk ze Starych Stawów
† Alina Górniok – Naglik – od koleżanek i kolegów syna z liceum
† Adam Kołodziej – od Renaty i Mirosława Kimla z Koszarawy
† Stanisław Gwóźdź w 45 rocznicę śmierci z żoną Zofią i synem Włodzimierzem – od córki z rodziną
SOBOTA 13 V – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy
godz. 7.00: †† Maria Fyderek w 3 rocznicę śmierci z synem Marcinem
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha świętego na dalsze lata życia
VI NIEDZIELA WIELKANOCY 14 V
godz. 8.00: †† Anna i Stanisław Paszek z córką Stanisławą z mężem Julianem
godz. 10.00: † Eugenia Gałgan – od wszystkich Róż Różańcowych
godz. 12.00: UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ UCZNIÓW KLAS III
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Edward Krzemień z rodzicami