XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 30 VII
godz. 8.00: †† Mikołaj Bibrzycki w 5 rocznicę śmierci z siostrą Aleksandrą w 4 rocznicę śmierci
godz. 10.00: †† Jan Czarnik w 30 rocznicę śmierci z żoną Heleną w 3 rocznicę śmierci
godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Krzysztofa z okazji 50 rocznicy urodzin
PONIEDZIAŁEK 31 VII – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli
godz. 18.00: † Józef Wąsik – od chrześnicy Adeli
WTOREK 01 VIII – wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego
godz. 7.00: † Władysław Sowa – od wnuczki Urszuli z rodziną
ŚRODA 02 VIII
godz. 18.00: †† Mieczysław oraz zmarli z rodziny
CZWARTEK 03 VIII – pierwszy miesiąca
godz. 7.00: † Adam Nagi – od chrześniaka Piotra z rodziną
PIĄTEK 04 VIII – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya; pierwszy miesiąca
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Wojciech Drżał – od Agnieszki i Zbyszka Kozik
† Jerzy Kojder – od Haliny Madej
† Maria Szymańska – od Jana i Urszuli Rembiesa z dziećmi
† Maria Byrska – od Barbary Stachura z rodziną
† Władysław Łatka – od brata Józefa
† Barbara Jankowska – od Marii i Henryka Heród
† Mieczysław Barbach – od rodziny Kaniów
† Roman Czarnik – od rodziny Barbach
† Adrian Pędrys – od Krzysztofa Filip z Nowego Sącza
† Jan Rozmus – od Danuty i Romana Rydzoń z rodziną
† Stanisław Borowski – od kuzyna Czesława z rodzina z Grojca
† Sylwester Waliczek – od wnuka Łukasza z rodziną
† Maria Baranek – od rodzin: Baranek i Tobiasz
† Józef Kolniak – od Zofii Urbanek z rodziną
† Ludwika Rogalska – od Czesława Frączek z rodziną
† Józef Jenczała – od sąsiadów Koników
† Lucyna Bieńko – od rodzin: Podbiał i Bartosić
† Alina Górniok – Naglik – od Studentek Pedagogiki 2017-2022
† Adam Kołodziej – od Wojciecha Kały z rodziną
† Zdzisław Prygiel – od pracowników Działu Gospodarki Materiałowej ZG Brzeszcze
† Helena Bednarczyk – od Zofii Pędrys z rodzina Materna
† Andrzej Bednarczyk – od pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej
† Bogusława Gryzełko – od rodziny Bartz
† Roman Korczyk – od LKS Iskra Brzezinka
† Józef Sitko – od Iwony, Grzegorza i Karola Księżarczyk
† Marek Waliczek – od siostrzenicy Anny z rodziną
† Maria Frączek – od rodziny Abramowskich
† Czesław Jakubik – od sąsiadów
† Kazimierz Gębołyś – od swatowej Janiny
† Dariusz Bartula – od Nikoli i Jakuba Gretka
SOBOTA 05 VIII – pierwsza miesiąca – czcimy Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny
godz. 7.00: † Bogumiła Sikora – od syna Bogdana
NIEDZIELA 06 VIII – ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO
godz. 8.00: †† Janina i Wincenty Kufrej
godz. 10.00: † Adam Rydzoń
godz. 12.00: † Krzysztof Baranek w 3 rocznicę śmierci