NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO 31 III
godz. 8.00: †† Wiktoria, Jan, Franciszka Podbiał z rodzicami
godz. 10.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Marzeny z okazji urodzin – od rodziców
godz. 12.00: †† Anna i Jakub Bednarczyk; Karolina i Jan Kołodziej
godz. 18.00: †† Helena i Jakub Nawroccy
PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 01 IV
godz. 8.00: †† Aleksandra i Mikołaj Bibrzycki z dziadkami
godz. 10.00: †† Waldemar Bartz; Stanisława Pezdek
godz. 12.00: †† Tadeusz Zając w 22 rocznicę śmierci z synem Andrzejem w 3 rocznic śmierci
godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo i łaskę powrotu do zdrowia dla Bożeny – od mamy, męża, dzieci i wnuków
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Zuzanny i Szymona z okazji 15 rocznicy ślubu
WTOREK WIELKANOCNY 02 IV
godz. 6.30: †† Stefania i Stanisław Joniec – od syna Józefa
godz. 18.00: †† Anna Podbiał w 15 rocznicę śmierci z mężem Józefem
ŚRODA WIELKANOCNA 03 IV
godz. 6.30: †† Helena i Stanisław Stańczyk z synem Edmundem
godz. 18.00: † Krystyna Turowska w 1 rocznicę śmierci
CZWARTEK WIELKANOCNY 04 IV
godz. 6.30: † Julian Mańka – od żony Jadwigi
godz. 18.00: †† Helena i Wawrzyniec Baruś
PIĄTEK WIELKANOCNY 05 IV
godz. 6.30: † Maria Frączek – od rodziny Mitoraj
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Kazimiera Komendera – od chrześniaka Damiana z żona i córką
† Marek Waliczek – od Anny i Krzysztofa Ciurla z Rycerki Dolnej
† Stanisława Komendera – od Jana Klekot z rodzina
† Zdzisława Rams – od Macieja Korczyka
† Edward Korczyk – od koleżanek córki Ewy: Beaty, Izabeli i Jolanty
† Kazimierz Szczerbowski – od Anny i Mariana Januszyk
† Jadwiga Czarnik – od sąsiadów Podbiał
† Aniela Kołodziej – od Barbary i Mirosława Ludwinek
† Stanisława Sawicka – od Marioli i Janusza Klaja z rodziną
† Stanisława Rąba – od Anny Fajfrzyk i Stanisławy Wilczek ze Starej Wsi
† Sylwester Waliczek – od kuzyna Kazimierza Zielińskiego z rodziną
† Józef Hupert – od rodzin: Sikora i Zając
† Krzysztof Ryś – od zawodników i trenerów MKP Unia Oświęcim
† Grażyna Dziubek – od sołtysa Andrzeja Ryszki
† Edward Czarnik – od chrześnicy Małgorzaty
† Edward Rydzoń – od Danuty i Romana Rydzoń z rodziną
† Mieczysław Budzowski – od siostry Bożeny z rodziną
† Marcin Strzała – od personelu Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w Oświęcimiu
† Julian Mańka – od siostry z mężem
† Jadwiga i Irena – od siostry Zofii
† Józefa Żak – od bratowej Eugenii z rodziną
SOBOTA WIELKANOCNY 06 IV
godz. 6.30: † Mieczysław Budzowski – od córki Doroty z mężem
godz. 18.00: †† Irena Pietrańska z rodzicami; Marią i Piotrem Malickim
II NIEDZIELA WIELKANOCNA 07 IV – MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
godz. 8.00: †† Janina i Wincenty z rodzicami
godz. 10.00: †† Julia i Stanisław Kołodziej z synami: Józefem i Adamem
godz. 12.00: † Wiesław Buczyński w rocznicę śmierci
godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Mariana i Stanisławy z okazji 70 rocznicy urodzin
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Wiktoria, Jakuba, Szymona i rodziców – od dziadków