Rokrocznie w każdej parafii naszej diecezji odbywa się adoracja Najświętszego Sakramentu. Nasza parafia jest wyznaczona na dzień 28 stycznia. Serdecznie Wszytkich zapraszamy do wspólnej modlitwy przed Panem Jezusem. O prowadzenie czuwania prosimy Róże Różańcowe oraz Akcje Katolicką.

Modlitewne czuwanie w intencji diecezji bielsko-żywieckiej przed Najświętszym Sakramentem.

28 stycznia 2023r. godz. 14.00 – 18.00

godz. 14.00 – 15.00

Róża Różańcowa św. Ojca Pio – p. Krystyna Parysz
Róża Różańcowa św. Maksymiliana – p. Anna Danecka; p. Stanisława Mędrysa
Zapraszamy mieszkańców ulic: Pławy: ul. Pławianka; ul. Miodowa; ul. Kombatantów; ul. Do Pomnika; ul. Zaciszna; ul. Świetlicowa; ul. Rajska; ul. Wojewódzka; ul. Paszkowy Gaj; Brzezinka: ul. Bukowa; ul. Czernichowska; ul. Ciasna; ul. Anny Chrostek; ul. Wierzbowa; ul. Z. Jakubowskiego

godz. 15.00 – 16.00

Róża Różańcowa św. Józefa – p. Aniela Kołodziej; p. Bożena Kucharska
Róża Różańcowa Miłosierdzia Bożego – Lucyna Kulczyk
Zapraszamy mieszkańców ulic: Brzezinka: ul. Brzozowa; ul. Kolejowa; ul. Ofiar Faszyzmu; ul. Pławska; ul. Piwniczna; ul. Kółko; Chropań; ul. Olchowa; ul. Zielona; Leśna; ul. Podwale

godz. 16.00 – 17.00

Róża Różańcowa Matki Bożej Fatimskiej – p Helena Lotawiec
Róża Różańcowa św. Floriana – p. Anna Kulczyk; p. Zdzisława Krzemień
Zapraszamy mieszkańców ulic: Brzezinka: ul. Niwy; ul. Działkowa; ul. Pastwiskowa; ul. Wiślana; ul. Strażacka; ul. Skotnicka; ul. Sportowa; ul. Czarna

godz. 17.00 – 18.00

Róża Różańcowa św. Jana Pawła II – p. Jadwiga Pieczonka
Akcja Katolicka
Zapraszamy mieszkańców ulic: Brzezinka: ul. Sołtysów; ul. Nowa; ul. Szkolna; ul. Zapłocie; ul. Górnicza; ul. Dworska; ul. Torowa; ul. Babicka; ul. Łubinowa; Babice: ul. Spacerowa; ul. Kasztanowa; ul. Chabrowa; ul. Greglów