W sobotnie popołudnie 3 grudnia zgromadzeni wokół Ołtarza Chrystusa wraz ze społecznością górników naszej parafii, modliliśmy się przez wstawiennictwo św. Barbary. Prosiliśmy miłosiernego Boga, aby każdego dnia czuwał nad tymi, którzy podejmują to trudne i odpowiedzialne zadanie, jakim jest praca na kopalni. W modlitwie pamiętaliśmy zarówno o tych, którzy wciąż pracują zawodowo, jaki o tych, którzy przeszli na zasłużoną emeryturę. Przed rozpoczęciem Eucharystii wspominaliśmy tych, którzy odeszli już do wieczności, prosząc dla nich o łaskę życia wiecznego. Na zakończenie Mszy świętej, ksiądz Proboszcz składając najserdeczniejsze życzenia dla całej braci górniczej, podziękował za ich zaangażowanie w życie naszej Wspólnoty Parafialnej na tak wielu polach.

Wszystkim Górnikom oraz Emerytom i Rencistom Górniczym życzymy SZCZEŚĆ BOŻE!!!