W Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa o godz. 10.00 zgromadziliśmy się jako Wspólnota pod altaną na Pławach aby sprawować uroczystą Mszę Świętą w intencji całej naszej parafii. Po Mszy świętej udaliśmy się w tradycyjnej procesji z Najświętszym Sakramentem do czterech ołtarzy. Składamy ogromne „Bóg zapłać” wszystkim mieszkańcom Pław za przygotowanie ołtarza, przy którym sprawowaliśmy Eucharystię, czterech ołtarzy nawiązujących do Ewangelii oraz przystrojenie trasy procesji z Najświętszym Sakramentem. Dziękujemy Kołu Gospodyń Wiejskich z Brzezinki i Pław, Strażakom z Brzezinki za zabezpieczenie trasy procesji, Górnikom, Różom Różańcowym, Akcji Katolickiej, Liturgicznej Służbie Ołtarza, Panu Organiście oraz dzieciom pierwszokomunijne i pozostałym dzieciom sypiącym kwiaty. Wszystkim parafianom za udział we wspólnej modlitwie.