W piękną słoneczną niedzielę 14 maja o godz. 12 00 przeżywaliśmy w naszej parafii uroczystość Pierwszej Komunii świętej uczniów klas III Szkoły Podstawowej. Pierwsze spotkanie z Panem Jezusem w Eucharystii rozpoczęło się od błogosławieństwa rodziców, które towarzyszy dzieciom od najmłodszych lat. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy w ostatnich dniach, przed uroczystością zaangażowali się bardzo licznie w przystrojenie naszego kościoła, aby była to niezapomniana chwila dla wszystkich. Dziękujemy za dar ołtarza, którymi są nowe dzwonki używane podczas nabożeństw. Dzieciom i ich najbliższym życzymy, aby pierwsze spotkanie z Chrystusem Eucharystycznym, było dla wszystkich początkiem jeszcze większego pragnienia spotkania z Jezusem.