• W środę, 01 III – Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Niezłomnych. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej.
  • W czwartek, 02 III – pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja w ciszy od godz. 17.00. Modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
  • W piątek, 03 III – Pierwszy piątek miesiąca. Ks. Proboszcz odwiedzi chorych od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Spowiedź od godz. 17.00. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.
  • W sobotę, 04 III –  pierwsza sobota miesiąca. Modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu obchodzimy także święto św. Kazimierza, królewicza.
  • W niedzielę, 05 III – spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.

Dzisiaj w pierwszą niedzielę Wielkiego Postu serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15.

Serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Turcji i Syrii. W sumie zostało złożone 3800zł. Do tej kwoty nasz parafialny Zespół Charytatywny dokłada 1500zł. A więc w sumie prześlemy 5300zł.

W dniach 24 – 25 maja 2023 odbędzie się parafialna pielgrzymka do Lichenia, Częstochowy i Kalisza. Jednocześnie informujemy, że mamy już prawie komplet pielgrzymów, czyli 50 osób.

W tym tygodniu trwały intensywne prace remontowe związane z generalnym remontem łazienki na poddaszu. Pracy jest bardzo dużo ponieważ konieczna jest wymiana całej instalacji wodnej. Jednocześnie serdecznie dziękujemy panu Jerzemu Pająkowi wraz z synem Jakubem za wymianę instalacji elektrycznej i panu Adamowi Sowie za koordynowanie prac remontowych i osobistą pracę.