• W środę, 08 III – Modlimy się w intencji wszystkich kobiet o Boże błogosławieństwo i zdrowie i opiekę Matki Bożej. Msza Święta wieczorna o godz. 18.00 szczególnie w intencji członkiń KGW Brzezinka i KGW Pławy oraz za zmarłe członkinie. Po Mszy wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i spotkanie Kręgu Biblijnego.
  • Dzisiaj w drugą niedzielę Wielkiego Postu serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15 a w piątek o 17.30 na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Salezjanie z parafii MB Wspomożenia Wiernych w dniach 23.06.-01.07.2023 r. organizują Pielgrzymkę do Ziemi Świętej oraz w dniach 27-30.04.2023 r. Pielgrzymkę do Sanktuariów Czech i Słowacji. Szczegóły na stronie parafii salezjańskiej.

Tak jak informowaliśmy nie ma już wolnych miejsc na naszą parafialną pielgrzymkę do Lichenia.

Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Łagiewnik trwają od  26 lutego do 2 kwietnia 2023 r. w wyznaczonych miejscach naszej diecezji (Kęty Podlesie). Można zapisywać się za pośrednictwem internetu na stronie pielgrzymki: www.faustyna.bielsko.pl Wierni zapisujący się na pielgrzymkę wypełniają kwestionariusz i wnoszą opłatę na cele organizacji pielgrzymki w wysokości 100 zł. Można  zapisać się na autobus powrotny. Szczegóły dotyczące pielgrzymki dostępne są na plakatach i na stronie internetowej www.faustyna.bielsko.pl

W minionym tygodniu trwały prace związane z remontem łazienki i pryszniców na poddaszu plebanii. Prace w jednej łazience są już w połowie ukończone. Spodziewamy się, że potrzeba jeszcze około 2 tygodni pracy do zakończenia generalnego remontu w pierwszej łazience. Podejmiemy jeszcze decyzję o dalszych pracach.

W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na Księgę Fundacji. Celem jest finansowanie aktualnie prowadzonych remontów na poddaszu plebanii.  Ofiary można składać tradycyjnie w przedsionku, lub na konto Księgi Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526  Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary.