Z kalendarza liturgicznego:

 •  piątek, 01 III – pierwszy piątek miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.00. Droga Krzyżowa o godz. 17.30
 •  niedziela, 03 III – Gorzkie Żali o godz. 17.15.

W niedzielę 03 marca rozpoczniemy w naszej wspólnocie parafialnej Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. dr Łukasz Piórkowski – Dyrektor Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach. Rekolekcje potrwają do środy 6 marca.

Wyjątkowo na spotkanie formacyjne Róż Różańcowych zapraszamy w niedzielę 10 marca po Mszy św. o godz. 8.00

W piątek na nabożeństwo Drogi Krzyżowej i Mszę świętą zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

Zachęcamy do udziału w Drodze Krzyżowej na terenie Byłego Obozu Koncentracyjnego w Brzezince, 2 marca br. (sobota). Rozpoczęcie o godzinie 10:00 przy Bramie Śmierci. Po Drodze Krzyżowej ok. godziny 13:30 Msza święta w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Oświęcimiu. Intencja jaka będzie towarzyszyć to modlitwa o trzeźwość naszego Narodu. Organizatorem jest Bractwo Trzeźwości im. św. Maksymiliana w Oświęcimiu.

Informacja w  sprawie XI Pieszej Pielgrzymki Diecezji Bielsko-Żywieckiej do Sanktuarium  Miłosierdzia  Bożego i  Sanktuarium  Jana  Pawła II w  Krakowie  Łagiewnikach w dniach 30 kwietnia – 3 maja 2024 r. Zapisy rozpoczynają się  25 lutego do 7 kwietnia 2024r. w następujących punktach naszej diecezji:

 • Bielsko-Biała -parafia Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka – Os. Karpackie; Bielsko- Biała –  parafia  Narodzenia N.M.P. – Lipnik
 • Żywiec –  parafia Narodzenia N.M.P. –  Kawiarnia „Przystań”
 • Kęty –  parafia Najdroższej Krwi P.N.J.C. – Podlesie
 • Cieszyn –  parafia św. Marii Magdaleny

Można zapisywać się za pośrednictwem Internetu na stronie pielgrzymki: www.faustyna.bielsko.pl

 • – zapisujący się na pielgrzymkę wypełniają kwestionariusz
  i wnoszą opłatę na cele organizacji pielgrzymki w wysokości 100 zł.
 • – Można  zapisać się na autobus powrotny.
 • – Szczegóły dotyczące pielgrzymki dostępne są na stronie internetowej www.faustyna.bielsko.pl

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa, zdrowia i opieki Matki Bożej i dziękujemy za wspólną modlitwę w czasie Mszy świętej.