• We wtorek, 17 I – wspomnienie św. Antoniego, opata. W tym dniu obchodzimy Dzień Judaizmu.
  • w czwartek, 19 I – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.
  • W sobotę, 21 I – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy. W tym dniu przypada także Dzień Babci. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie i składając życzenia.
  • W niedzielę, 22 I – będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego.
  • Dzisiaj w niedzielę 15 I o godz. 15.00 zapraszamy serdecznie na Spotkanie Opłatkowe Róż Różańcowych.

Trwa wizyta duszpasterska nazywana kolędą. Serdecznie dziękujemy za dar wspólnej modlitwy w waszych domach. Przypominamy o nowych terminy wizyty duszpasterskiej:

16 I od godz. 14.00 – Brzezinka – ul. Skotnicka cz. II (20-49) (od ul. Ofiar Faszyzmu)

20 I (piątek) –  od godz. 9.00 – Babice – ul. Spacerowa (od wału)    21 I ( sobota) – od godz. 9.00 – Brzezinka – ul. Brzozowa (od ul. Ofiar Faszyzmu)

28 I (sobota) – od godz. 9.00 – Brzezinka – ul. Wiślana; ul. Zielona; ul. Chropań; ul. Olchowa (od ul. Wiślana 18)

Ks. Łukasz Kobielus ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich, długoletni misjonarz w Togo serdecznie dziękuje za modlitwę i składane ofiary na Misje składane w Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Święto Trzech Króli. Nasi parafianie złożyli aż 9200zł na Misje oraz wydali na pamiątki prawie 3000zł co w sumie daje 12.200zł. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za tak hojne wsparcie dla Misji.

Młodzież salezjańska, która w ostatnia niedzielę w naszym kościele przygotowała koncert kolęd i pastorałek serdecznie dziękuje za przyjęcie oraz składane ofiary, które wyniosły aż 4512zł. Z pewnością to duża pomoc w ich przygotowaniach do wyjazdu na Światowe Dni Młodzieży do Lizbony.

Dzisiaj 15 I trwa tradycyjna zbiórka na Księgę Fundacji. Celem jest spłata zadłużenia za nowy piec oraz szklane drzwi w kościele. Rozpoczął się remont toalet na poddaszu. Zostały wprawione okna dachowe w dwóch toaletach oraz w jednej łazience  z prysznicami. Przed nami generalny remont tych pomieszczeń. Chcemy rozpocząć od remontu dwóch toalet. Jednocześnie obok budynku gospodarczego powstaje nowe zadaszenie (wiata). W tym tygodniu trwały także prace wykończeniowe wokół nowych drzwi w kościele. Ofiary można składać tradycyjnie w przedsionku kościoła albo na konto Księgi Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.