Z kalendarza liturgicznego:

  • Niedziela 14 IV – Niedziela Biblijna. Hasłem są słowa: „Powołaniu do wspólnoty -komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Jest to jednocześnie dzień szczególnej modlitwy w intencji ochrony życia.
  • Niedziela 21 IV – Niedziela Dobrego Pasterza.

Dzisiaj w niedzielę 14 IV na 11.30 zapraszamy rodziców uczniów klas III na spotkanie organizacyjne przed Uroczystością I Komunii Świętej oraz na katechezę o sakramencie kapłaństwa. Spotkanie obowiązkowe.

W środę 17 IV po Mszy wieczornej ok 18.45 zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

W zakrystii można jeszcze nabyć książkę „Na Jego Słowo biegną do Zagrody” pani Agaty Morawskiej.

Po raz drugi w tym roku w niedzielę 14 kwietnia 2024 r. o godzinie 20:00 w amfiteatrze  w Brennej odbędzie się PASJA BESKIDZKA. Więcej w gazetce. W piątek, 19 kwietnia 2024 r., odbędzie się Pielgrzymka Maturzystów Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę. Program w gazetce. Parafia może pokryć koszty pielgrzymki dla maturzystów z naszej parafii, którzy będą mieli trudności ze zdobyciem środków a pragną wsiąść udział w pielgrzymce.

W sobotę 20 IV serdecznie zapraszamy na Mszę św. o godz. 15.00. Będziemy dziękowali Bogu i ludziom oraz modlili się o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince z okazji 60 rocznicy powstania Koła. Niech dobry Bóg Wam błogosławi a Maryja wyprasza łaski.

W piątek 26 kwietnia o godz. 19.00 zapraszamy do kościoła św. Maksymiliana na osiedlu młodzież naszego dekanatu na uwielbienie z bł. Carlem Acutisem, o godz. 19.00 – konferencja, o 19.30 – adoracja z uwielbieniem”. 

W niedzielę 28 kwietnia o godz. 16.00 w kinie Oświęcimskiego Centrum Kultury odbędzie się projekcja filmu pt.: „Dźwięk wolności” poruszający problem związany z handlem ludźmi. Projekcję poprzedzi Świadectwo Siostry Anny Bałchan. Więcej w gazetce.

Dzisiaj trwa zbiórka na Księgę Fundacji. Celem zbiórki jest zakup mebli i wyposażenia kuchni na plebanii. Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy. Ofiary można składać tradycyjnie w przedsionku kościoła lub na konto Księgi Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526