•  poniedziałek, 04 III – święto św. Kazimierza, królewicza.
  •  czwartek, 06 III – pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja w ciszy od godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00 wotywna „O Jezusie Chrystusie Najwyższym i Wiecznym Kapłanie.”

Rozpoczynamy w naszej wspólnocie parafialnej Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. dr Łukasz Piórkowski – Dyrektor Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach. Modlimy się za Niego prosząc Ducha Świętego o potrzebne dla Niego łaski.

Niedzielę 3 III – Jak być chrześcijaninem we współczesnym świecie

• godz. 8.00 Msze św. z nauką ogólną
  • godz. 10.00 Msza św. z nauką ogólną
  • godz. 12.00 Msza św. z nauką dla dzieci
  • godz. 17.15 Gorzkie żale z kazaniem pasyjne
  • godz. 18.00 Msza św. z nauką ogólną

Poniedziałek 4 III Wiara – życie pełne sensu

• godz. 6.30 Msza św. z nauką ogólną
  • godz. 8.00 Nauka rekolekcyjna dla dzieci z klas V-VIII. Serdecznie prosimy rodziców o pomoc dla dzieci, aby dotarły na czas do kościoła.
  • godz. 18.00 Msza św. z nauką ogólną.

Wtorek 5 III Nadzieja – życie pełne zaangażowania

• godz. 6.30 Msza św. z nauką ogólną
  • godz. 9.00 Nauka rekolekcyjna dla dzieci z klas I-IV. Prosimy nauczycieli o przyprowadzenie i odprowadzenie dzieci.
  • godz. 18.00 Msza św. z nauką ogólną.
  • godz. 19.00 Nauka rekolekcyjna dla małżeństw w duchu Domowego Kościoła.

Środa 6.III Miłość – życie pełne wartości

• godz. 6.30 Msza św. z nauką ogólną i błogosławieństwo na zakończenie rekolekcji
  • godz. 18.00 Msza św. z nauką ogólną i błogosławieństwo na zakończenie rekolekcji. Nowenna do Matki Bożej Nieustannej Pomocy.

Wyjątkowo na spotkanie formacyjne Róż Różańcowych zapraszamy w niedzielę 10 marca po Mszy św. o godz. 8.00

W piątek o godz. 17.30 nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Na Mszy wieczornej o godz. 18.00 modlimy się także o Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej dla wszystkich pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince oraz na Pławach.

Duszpasterstwo Młodzieży oraz Wydział Katechetyczny zapraszają serdecznie wszystkich uczniów szkół średnich na „Duchową rEwolucję” czyli wielkopostny dzień skupienia dla młodzieży. 7 marca, Start: 1 grupa 9:00, 2 grupa 10:30, Meta: 1 grupa 10:30, 2 grupa 12:00, OCK oraz kościół św. Maksymiliana

Trwają prace remontowe na plebanii. Serdecznie podziękowania dla pana Adama Sowy za koordynowanie remontu oraz zakup wszystkich potrzebnych materiałów. Dziękuję panu Jerzemu Pająkowi za prace przy oświetleniu. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka na Księgę Fundacji. Ofiary będzie można składać na konto  Księgi Fundacji 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526 lub w przedsionku kościoła. Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy.