• poniedziałek, 24 I – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa.
  • wtorek, 25 I – Święto Nawrócenia św. Pawła, apostoła.
  • środa, 26 I – wspomnienie św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  • Piątek, 28 I – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, doktora Kościoła.

Dzisiejsza niedziela po raz trzeci jest obchodzona jako Niedziela Słowa Bożego. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma Świętego.

W środę po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.

W piątek w naszej parafii przypada czas szczególnej modlitwy w intencji naszej diecezji. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i adoracji Najświętszego Sakramentu. Plan adoracji w naszej gazetce.

W niedzielę 30 stycznia odbędzie się dobrowolna zbiórka pieniężna na pomoc osobie, która ucierpiała w wyniku pożaru na Pławach.

Trwają prace remontowe w naszej parafii. Szczególne słowa podziękowania dla pana Kazimierza Lubińskiego za bezinteresowną ciężką pracę związaną z instalacją wodną w łazience w drugim mieszkaniu socjalnym. Dziękuję za pomoc panu Krzysztofowi Rysiowi. Trwają prace we wspólnej kuchni dla nowych mieszkań. W tym tygodniu zostały położone płytki na ścianę. Dziękuję za wytrwałą pracę pana Adama Gacha. Zostały też zamontowane w pierwszym mieszkaniu rolety. Rozpoczęły się także prace remontowe w pokoju gościnnym. Serdecznie dziękujemy za wszystkie składane ofiary.