Przedstawiciele naszej scholii dziecięco-młodzieżowej oraz Służby Liturgicznej Ołtarza wzięli dzisiaj udział w Eucharystii pod przewodnictwem bp. Romana Pindla w żywieckim amfiteatrze wraz kilkuset innymi dziećmi i młodymi ludźmi z terenu całej naszej diecezji. W ten sposób zainaugurowaliśmy kolejny rok formacyjny.
Diecezjalny duszpasterz młodzieży – ks. Kamil Kuchejda powiedział w kazaniu: „że, jeśli zwrócimy się w stronę Pana Jezusa, odkryjemy, że to nie jest dla nas ostatnia deska ratunkowa, lecz że to jest jedyna deska, której warto się złapać”. Chcemy w tym roku szczególnie podążać za Panem Jezusem oraz innych prowadzić do Niego. Wszystkim dzieciom i młodzieży naszej parafii życzymy przyjaźni z Jezusem na cały nowy rok.