III NIEDZIELA WIELKANOCNA 01 V
godz. 8.00: W intencji Róż Różańcowych
godz. 8.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie dla o. Mariana Brudnego z okazji 30 rocznicy święceń kapłańskich
godz. 10.00: †† Tadeusz Zając w 20 rocznicę śmierci z synem Andrzejem w 1 rocznicę śmierci
godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo dla Danuty i Władysława z okazji 50 rocznicy sakramentu małżeństwa
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Zofia, Jan, Stanisław, Czesław Kasprzyccy
PONIEDZIAŁEK 02 V
godz. 7.00: † Stanisław Waliczek – od siostry Józefy Waliczek
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę Matki Bożej dla Róży Różańcowej o. Pio
WTOREK 03 V – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYJI PANNY KRÓLOWEJ POLSKI – ODPUST PARAFIALNY
godz. 8.00: †† Stanisława i Stanisław Waliczek
godz. 10.00: † Edward Krzemień w 1 rocznicę śmierci z rodzicami
godz. 12.00: Za Parafian
godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i opiekę świętego patrona dla strażaków OSP Brzezinka
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: † Kazimierz Bucki
ŚRODA 04 V – wspomnienie św. Floriana
godz. 7.00: †† Władysław Bielas w 30 rocznicę śmierci z żona Heleną
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Heleny z okazji 73 rocznicy urodzin
CZWARTEK 05 V – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka
godz. 7.00: O Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Stanisławy Baruś z okazji rocznicy urodzin
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: † Marek Migas w 4 rocznicę śmierci
PIĄTEK 06 V – święto śś. Apostołów Filipa i Jakuba – pierwszy miesiąca
godz. 7.00: † Marek Migas
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Stefania Mańka – od Józefa i Małgorzaty Obstarczyk
† Adam Żurek – od Katarzyny i Tomasza Fąfara z Limanowej
† Józef Kosowski – od Ewy Szydłowskiej z rodziną oraz Grażyny i Andrzeja Pomykacz
† Józef Nowak – od Zofii Grabowskiej z rodziną i Stanisławy Kaim z rodziną
† Halina Wanat – od rodziny Szyjka z Libiąża
† Aniela Księżarczyk – od rodziny Janiny i Edwarda Buchała z Bobrka
† Stanisław Baranek – od scholii parafialnej
† Krystyna Sagan – od Zbigniewa Kulawik z mamą Zofią, siostrą Teresą z rodziną
† Kazimierz Walasik – od kolegów i koleżanek oraz wychowawcy z klasy licealnej syna Szymona
† Roman Zajas – od Koleżanek z Ekonomika
† Kazimierz Krzemień – od pracowników Oddziału PZU S.A. w Oświęcimiu
† Jerzy Kojder – od kuzynki Małgorzaty z mężem Mirosławem i synami: Jackiem i Pawłem z rodzinami
† Maria Szymańska – od rodziny Kozieł
† Jadwiga Nachajska – od rodziny Mijal
† Rozalia Księżarczyk – od rodzin: Paszek i Strycharskich
† Maria Byrska – od Krystyny i Grzegorza Szczygieł z rodziną
† Władysław Podbiał – od rodzin: Bratek i Osoba
† Zofia Krzemień – od Beaty Przybylskiej-Patucha z rodziną
† Zbigniew Jończy – od rodziny Bączyńskich
† Bożena Jasińska – od Teresy Obstarczyk z rodziną
† Marian Matusz – od swatów Teresy i Stanisława Maciąg
† Kazimiera Komendera – od Józefa Waliczek z rodziną
† Józef Kołodziej – od mamy
† Jan Bachan – od brata Ryszarda z rodziną
† Józef Kopiasz w 17 rocznicę śmierci
SOBOTA 07 V
godz. 7.00: † Marek Migas
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: † Stanisława Bednarczyk
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA 08 V
godz. 8.00: †† Anna i Stanisław Paszek oraz córka Stanisława z mężem Julianem
godz. 10.00: † Stanisław Janus
godz. 12.00: UROCZYSTOŚĆ I KOMUNII ŚWIĘTEJ
godz. 17.30: Nabożeństwo majowe
godz. 18.00: †† Agnieszka i Stanisław Rydzoń