I NIEDZIELA ADWENTU 03 XII
godz. 8.00: †† Helena i Franciszek Grzebinoga, Juliusz i rodzice
godz. 10.00: †† Stefan Czerwik w 31 rocznicę śmierci z żoną, dziećmi i zięciami
godz. 12.00: † Marek Hołowiejczuk w 10 rocznicę śmierci
godz. 18.00: † Konrad Lotawiec
PONIEDZIAŁEK 04 XII – wspomnienie św. Barbary
godz. 6.30: † Tadeusz Stachura – od rodziny Kasprzyk
godz. 14.00: Msza święta barbórkowa w intencji górników, emerytów i rencistów górniczych
godz. 18.00: † Barbara Gworek
WTOREK 05 XII
godz. 6.30: † Scholastyka Rembiesa – od wnuczki Anny z mężem i prawnuków
godz. 18.00: † Rozalia Księżarczyk w 2 rocznicę śmierci – od wnuczki Edyty z rodziną
ŚRODA 06 XII – wspomnienie św. Mikołaja
godz. 6.30: †† Mikołaj Bibrzycki z siostrą Aleksandrą
godz. 18.00: †† Stefania i Stefan Czerwik z dziećmi, zięciami i wnukiem Mariuszem
CZWARTEK 07 XII – wspomnienie św. Ambrożego
godz. 6.30: † Jarosław Kułas – od kuzynki Doroty z rodziną
godz. 18.00: † Stanisława Sewera
PIĄTEK 08 XII – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny
godz. 6.30: † Maria Muranowicz – od wnuka Mariusza z synem
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Władysław Łatka – od sąsiadów Waliczek i Baruś z ul. Anny Chrostek
† Helena Bednarczyk – od rodziny Binda
† Andrzej Bednarczyk – od Czesława Paszek z rodziną
† Roman Korczyk – od szwagra z rodziną z Jaworzna
† Marek Waliczek – od chrześniaka Krystiana z rodzina
† Maria Frączek – od Józefy Sentysz i Małgorzaty Gonszcz
† Józef Szklarczyk – od Władysława Smolarka z rodziną z Zubrzycy
† Zofia Buczek – od Bernadety i Leszka Zięcina z rodziną
† Edward Nagi – od Mirosława Anteckiego z rodzina
† Stanisława Komendera – od Bogusławy i Stanisława Paszek z rodziną
† Marian Maciesza – od Marka Horodecznego z rodziną
† Helena Pszczółka – od Antoniego Harat z rodziną
† Zdzisława Rams – od rodziny Romek z ul. Leśnej
† Edward Korczyk – od rodziny Harmata
† Kazimierz Szczerbowski – od sąsiadów: Setkowicz i Piętka
† Marian Połeć – od Natalii i Krzysztofa Paszek
† Jadwiga Czarnik – od rodziny Burman
† Kazimierz Staszewski – od szwagierki Heleny Setkowicz
† Aniela Kołodziej – od siostry Janiny Dołczyk i Danuty Noszczyńskiej
† Bolesław Tomczyk – od rodziny Baruś i Graca
† Stanisława Sawicka – od wnuczki Beaty z rodziną
† Bronisława i Jan Toporkiewicz – od córki z rodziną
† Cecylia Czarnik – od córek z rodzinami
† Krystyna Graca w 8 rocznicę śmierci – od siostry i rodziny Graców
† Krzysztof Gryzełko w 1 rocznicę śmierci z żoną Bogusławą
SOBOTA 09 XII
godz. 6.30: † Edward Jarnot – od rodzin: Kwaśny, Matykiewicz, Pawłowski
godz. 18.00: † Władysław Barana w 3 rocznicę śmierci
II NIEDZIELA ADWENTU 10 XII
godz. 8.00: †† Sylwia i Jan Paszek z synem Janem
godz. 10.00: †† Stanisława i Kazimierz Krzemień z synem Edwardem
godz. 12.00: †† Maria Krawczyk w 18 rocznicę śmierci z mężem Marianem
godz. 12.00: Msza święta z udzieleniem sakramentu chrztu świętego
godz. 18.00: †† Marian Maciesza – od rodziny Domasików