IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 10 III
godz. 8.00: †† Helena i Władysław Olszański i zmarli z rodziny
godz. 10.00: † Maria Fuczek w 58 rocznicę śmierci
godz. 12.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Barbary z okazji urodzin – od rodziców
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: † Czesław Mochoń
PONIEDZIAŁEK 11 III
godz. 6.30: † Adam Kołodziej – od bratowej Ewy Kołodziej z rodziną
godz. 18.00: †† Apolonia i Wacław Stramski
WTOREK 12 III
godz. 6.30: † Stanisława Kasperczyk – od chrześnicy Magdaleny
godz. 18.00: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Katarzyny z okazji urodzin – od przyjaciół
ŚRODA 13 III
godz. 6.30: O Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski dla Barbary z okazji urodzin
godz. 18.00: W intencji Ojca Świętego Franciszka z okazji rocznicy wyboru – od Róż Różańcowych
CZWARTEK 14 III
godz. 6.30: † Alina Górniok – Naglik – od Jadwigi i Bogdana Krzemień
godz. 18.00: †† Jan Tobiasz z rodzicami i teściami
PIĄTEK 15 III – trzeci miesiąca
godz. 6.30: † Robert Bielicki – od Doroty i Henryka Muranowicz
godz. 17.30: Droga Krzyżowa
godz. 18.00: Msza święta zbiorowa – Nowenna św. Teresy Benedykty od Krzyża
† Kazimiera Komendera – od Doroty Lipowskiej z rodziną
† Bogusława Gryzełko – od rodziny Sierków i Szczypków z Janowic
† Marek Waliczek – od Koła Łowieckiego „Wierchy” Milówka
† Edward Nagi – od Teresy Klimkowicz z rodzina
† Stanisława Komendera – od rodziny Kowalskich
† Zdzisława Rams – od rodziny Barzyckich
† Edward Korczyk – od Jadwigi i Sławomira Kaźmierczak
† Kazimierz Szczerbowski – od Krystyny i Stanisław Niedziela
† Jadwiga Czarnik – od Leokadii Hobgarskiej z rodziną
† Kazimierz Staszewski – od Jana Piętki z Jadwigą
† Aniela Kołodziej – od rodziny Dziedzina
† Stanisława Sawicka – od kuzynek: Marii i Wiesławy
† Zbigniew Dorożyński – od Grażyny i Leszka Wyleżuch
† Stanisława Rąba – od koleżanki Janiny
† Sylwester Waliczek – od chrześnicy Elżbiety z rodziną
† Józef Hupert – od Renaty i Bogusława Kołodziej z rodziną
† Krzysztof Ryś – od funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu
† Grażyna Dziubek – od Zdzisławy i Krzysztofa Krzemień – kolegów ze Szkoły Podstawowej
† Edward Czarnik – od swatowej Eugenii
† Edward Rydzoń – od rodzin: Matusiak i Rydzoń
† Marian Krawczyk w 5 rocznicę śmierci z żoną Marią
† Józefa Żak – od Bożeny i Marka Homoncik z rodziną
† Józef Jenczała w 1 rocznicę śmierci
† Józef Waliczek w 22 rocznicę śmierci
† Stefania Kopacz
SOBOTA 16 III
godz. 6.30: † Zdzisław Prygiel – od rodziny Byrskich
godz. 18.00: † Stanisław Baranek w 3 rocznicę śmierci
V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 III
godz. 8.00: † Kazimierz Pędrys w 40 rocznicę śmierci
godz. 10.00: †† Helena i Franciszek Strzała z córką Barbarą; Julia Grabowska; Zdzisława Rams
godz. 12.00: † Stanisław Baranek w 3 rocznicę śmierci – od żony z dziećmi
godz. 17.15: Gorzkie żale
godz. 18.00: † Dariusz Śreniawski w 3 rocznicę śmierci