Z kalendarza liturgicznego:

  •  niedziela,  10 III – Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym
    ks. Artura o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.
  • piątek, 15 III – III piątek miesiąca. Modlimy się w sposób szczególny do Bożego Miłosierdzia. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.30.

Serdecznie zapraszamy w tym dniu na godz. 19.00 na Drogę Krzyżową ulicami Brzezinki (ul. Ofiar Faszyzmu, ul. Wierzbowa, ul. Brzozową i powrót ul. Ofiar Faszyzmu do kościoła).

Dziękujemy dobremu Bogu za błogosławiony czas rekolekcji wielkopostnych. W sposób szczególny dziękujemy ks. Łukaszowi Piórkowskiemu dyrektorowi Muzeum Dom Rodzinny Jana Pawła II w Wadowicach za głoszone Słowo.

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych.

W środę 13 III po Mszy wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego, czyli wszystkich chętnych, którzy pragną wspólnie czytać i rozważać Słowo.

W piątek 22 marca 2024r ulicami naszego miasta Oświęcimia przejdzie Droga Krzyżowa. Więcej w gazetce.

Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki zaprasza do włączenia się w modlitwę nowennową „Akcja 21:20”. Nowenna rozpocznie się 16 marca, a zakończy 24 marca, przed przypadającym 25 marca Dniem Świętości Życia. Więcej w gazetce.

Trwają prace remontowe na plebanii. W przyszłym tygodniu zostanie zakończony remont jadalni na plebanii. Zostały wyrównane ściany, usunięte przestrzenie po oknach do wydawania posiłków, całość została wymalowana, parkiet został poddany cyklinowaniu i uzupełnieniu. Został zmówiony stół i krzesła. W ten sposób powstaje godne i reprezentacyjne miejsce na naszej plebanii. Z całego serca i bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy swoją pracą oraz ofiarą wspierają naszą parafię
w prowadzonych remontach. Trwa też remont kuchni. Prace też są na ukończeniu, ale czeka nas zakup mebli i wyposażenia kuchni. Dzisiaj trwa zbiórka na Księgę Fundacji  z przeznaczeniem na prace remontowe. Ofiary można składać na konto  Księgi Fundacji 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526 lub w przedsionku kościoła. Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy.