• W poniedziałek, 20 III – Uroczystość Świętego Józefa.
  • W sobotę, 25 III – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte jak w niedzielę o 8.00; 10.00; 12.00; 18.00. Zakończenie rekolekcji.
  • Dzisiaj w czwartą niedzielę Wielkiego Postu serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15 a w piątek o 17.30 na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Od czwartku 23 III rozpoczynamy Wielkopostne Rekolekcje w naszej parafii, które poprowadzi ks. Krzysztof Orlicki kapłan pochodzący z Bielan, który od kilku lat pełni posługę duszpasterską na Ukrainie w miejscowości Kiwerce. Hasło rekolekcji: „Otwórz oczy”. Plan rekolekcji jest zamieszczony w gazetce parafialnej i na stronie internetowej parafii.

Serdecznie zachęcamy do udziału w rekolekcjach, które stanowią dobrą okazję do przemyślenia na nowo naszego życia i postępowania, zachęcają do nawrócenia i są duchowym przygotowaniem do  Świąt Wielkanocnych. Szczególnie zachęcamy do skorzystania z sakramentu pojednania w sobotę 25 III pół godziny przed każdą Mszą Świętą. W sobotę 25.III składka w czasie Mszy Św. będzie przeznaczona w całości dla rekolekcjonisty. Odwiedziny chorych przed Świętami Wielkanocnymi odbędą się w pierwszy piątek 7 kwietnia, który jednocześnie jest Wielkim Piątkiem od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary składane na Księgę Fundacji. Zostało złożone aż 13.900zł. Spłaciliśmy stare zadłużenie w wysokości 10.000zł. W tej chwili będziemy ponosili koszty związane z remontem łazienki na poddaszu oraz z remontem jednego pomieszczenia.

W gazetce zaproszenie na spotkanie wiejskie w Brzezince 23 IV.

Plan rekolekcji.

Temat: „Otwórz oczy”:

Czwartek 23 III – „Oczy na Wspólnotę Kościoła”.

godz. 8.00    –   MszaŚw. z nauką ogólną.

godz. 9.00    –  Konferencja w kościele dla uczniów SP (kl I-IV).

godz. 10.30  –   Konferencja w kościele dla uczniów SP (kl V-VIII).

godz. 18.00  –   Msza Św. z nauką ogólną.

Piątek 24 III – „Oczy na Krzyż”.

godz. 8.00   –   Msza Św. z nauką ogólną.

godz. 9.00   –   Konferencja w kościele dla uczniów SP (kl I-IV).

godz. 10.30  –  Konferencja w kościele dla uczniów SP (kl V-VIII).

godz. 17.30  –  Droga krzyżowa w kościele

godz. 18.00  –  Msza Św. z nauką ogólną.

godz. 19.00  –  Droga Krzyżowa ulicami Brzezinki – prosimy przynieść świece i krzyż

Sobota 25 III – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego „Oczy na Eucharystię”.

godz. 8.00  –  Msza Św. z nauką ogólną.

godz.10.00 –  Msza Św. z nauką ogólną.

godz. 12.00 – Msza Św. z nauką dla dzieci.

godz. 18.00 – Msza Św. z nauką ogólną.