Z kalendarza liturgicznego:

  • piątek, 1 IV –  pierwszy piątek miesiąca. Ks. proboszcz odwiedzi chorych od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Spowiedź od godz. 17.00. Droga Krzyżowa o 17.30. Spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy wieczornej.
  • sobota, 2 IV – pierwsza sobota miesiąca. Rano Msza Święta wotywna: O Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny. To kolejna rocznica śmierci św. Jana Pawła II. Pouczenie przed chrzcielne o godz. 17.00 w kościele.
  • niedziela, 3 IV – tradycyjnie w tym dniu zasłaniamy krzyże w kościele. Po Mszy o godz. 8.00 spotkanie Róż Różańcowych w kościele. 

Dzisiaj po Mszy Świętej o godz. 12.00 zapraszamy na Koncert Pasyjny Chóru „Maksymalni” z Hermęż. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć dobrowolną ofiarę. Całkowity dochód zostanie przekazany na pomoc Ukrainie.

Dzisiaj o godz. 17.15 tradycyjne nabożeństwo Gorzkich Żali.

W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i spotkanie Kręgu Biblijnego.

Nasza schola przygotowała ozdoby świąteczne na stół wielkanocny. Dochód przeznaczony jest dla naszej młodzieży.

W przyszłą niedzielę zespół charytatywny będzie rozprowadzał baranki wielkopostne. Całkowity dochód będzie przeznaczony na pomoc najuboższym w naszej parafii.

W tym tygodniu został wykończony na poddaszu plebanii pokój dla dzieci. Dziękuję panu Jerzemu i Adamowi Sowie za położenie w tym pokoju paneli a panu Krzysztofowi Harmacie za transport mebli. Panu Adamowi Gachowi dziękuję za wymalowanie tego pokoju oraz za rozpoczęty remont toalety obok wejścia na chór. Dziękuję panu Krzysztofowi Rysiowi za prace porządko-remontowe. Bardzo dziękuję panu Jackowi za bezpłatne naprawienie ławek obok budynku gospodarczego. Dziękuję panu organiście Józefowi za prace związane z rozbudową naszego parafialnego nagłośnienia tak, abyśmy mogli z niego korzystać idąc z procesją wokół kościoła.  Został wykonany przegląd i regeneracja klimatyzacji w kościele.