• We wtorek, 31 I – wspomnienie św. Jana Bosko prezbitera.
  • W czwartek, 02 II – święto Ofiarowania Pańskiego. Pamiętamy w modlitwie o wszystkich siostrach zakonnych i zakonnikach. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o o. Marianie Brudnym i o. Bogdanie Waliczku. To także I czwartek miesiąca, dlatego zapraszamy na adorację w ciszy od godz. 17.00. Po Mszy wieczornej zachęcamy jak najwięcej chętnych do pomocy w rozebraniu dekoracji świątecznej.
  • W piątek, 03 II – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. Po każdej Mszy świętej możliwość przyjęcia specjalnego błogosławieństwa. Ks. Proboszcz odwiedzi chorych w domach od godz. 9.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii. Ten dzień to pierwszy piątek miesiąca. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.00.
  • W sobotę, 04 II – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 7.00 Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  • W niedzielę, 05 II – zapraszam na spotkanie Róż Różańcowych po Mszy św. o godz. 8.00.

Z całego serca dziękujemy Różom Różańcowym oraz Akcji Katolickiej za prowadzenie modlitwy w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu w sobotę.

W środę, 01 II po Mszy Świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Świętej i nowennie spotkanie Kręgu Biblijnego.

Przed kościołem wolontariusze z WOŚP zbierają datki pod tegorocznym hasłem: „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.

W tym tygodniu nie mogły być kontynuowane prace związane z wiatą obok budynku gospodarczego. Trwały jednak codziennie prace związane z remontem dwóch toalet na poddaszu plebanii. Okazało się, że trzeba wymieniać cały pion doprowadzenia wody. Jednak warto to zrobić, aby cały remont miał sens. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc i pracę panu Adamowi Sowie i Jerzemu Pająkowi.