Z kalendarza liturgicznego:

 • w piątek, 13 I – wspomnienie św. Hilarego, biskupa.
 • W niedzielę, 15 I – o godz. 15.00 serdecznie zapraszamy
  na Spotkanie Opłatkowe Róż Różańcowych.
 • Dzisiaj 8 I na Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlili się
  w intencji małżeństw przeżywających Jubileusze Małżeńskie.

Także dzisiaj po Mszy świętej o godz. 12.00 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu młodzieży salezjańskiej przygotowującej się na wyjazd na Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Będą także grali i śpiewali na Mszy św. o godz. 8.00 i 10.00. Po Mszach Świętych można w przedsionku złożyć dla nich dobrowolne ofiary.

Trwa wizyta duszpasterska nazywana kolędą. Serdecznie dziękujemy za dar wspólnej modlitwy w waszych domach. Wizyta duszpasterska jest czytelnym znakiem łączności z całą naszą wspólnotą parafialną a w naszych czasach także znakiem wiary.. Ks. Proboszcz po zakończonej według planu kolędzie powróci do rejonów kolędowych, które zostały opuszczone z powodu jego choroby. Nowe terminy wizyty duszpasterskiej:

 • 20 I (piątek) –  od godz. 9.00 – Babice – ul. Spacerowa (od wału)  
 • 21 I ( sobota) – od godz. 9.00 – Brzezinka – ul. Brzozowa (od ul. Ofiar Faszyzmu)
 • 28 I (sobota) – od godz. 9.00 – Brzezinka – ul. Wiślana; ul. Zielona; ul. Chropań; ul. Olchowa (od ul. Wiślana 18) 

W przyszłą niedzielę 15 I odbędzie się tradycyjna zbiórka na Księgę Fundacji. Celem jest spłata zadłużenia za nowy piec oraz szklane drzwi w kościele. Serdecznie dziękujemy za waszą dotychczasową ofiarność, która pozwala nam na prowadzenie remontów już przeszło 2 lata. Ofiary będzie można składać tradycyjnie w przedsionku kościoła albo na konto Księgi Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526. Serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary.

Plan wizyty duszpasterskiej – kolędy – Boże Narodzenie 2022

Piątek 13 stycznia

 • od godz. 14.00 – Brzezinka – ul. Piwniczna; ul. Boczna (od nr. 40)  – ks. S
 • od godz. 14.00 – Brzezinka – ul. Czarna; ul. Kolejowa; ul. Męczeństwa Narodów   (od ul. Strażackiej) – ks. A

Sobota 14 stycznia

 • od godz. 9.00 – Brzezinka – ul. Wierzbowa; ul. Gajowa (od ul. Jakubowskiego)– ks. S
 • od godz. 9.00 – Brzezinka – ul. Czernichowska cz. I (51-26); ul. Bukowa (od parkingu przy obozie) – ks. A

Poniedziałek 16 stycznia

 • od godz. 14.00 – Brzezinka – ul. Skotnicka cz. II (20-49) (od ul. Ofiar Faszyzmu) – ks. S

Wtorek 17 stycznia

 • od godz. 15.00 – Brzezinka – ul. Jakubowskiego cz. II (35-55) (od ul. Czernichowskiej) – ks. A

Piątek 20 stycznia

 • od godz. 9.00 – Babice – ul. Spacerowa (od wału) – ks. S

Sobota 21 stycznia

 • od godz. 9.00 – Brzezinka – ul. Brzozowa (od ul. Ofiar Faszyzmu) – ks. S

Sobota 28 stycznia

 • od godz. 9.00 – Brzezinka – ul. Wiślana; ul. Zielona; ul. Chropań; ul. Olchowa (od wału) – ks. S