Z kalendarza liturgicznego:

➢   W środę 13 I wspomnienie św. Hilarego.

1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Dziękujemy Bogu za łaskę naszego chrztu. Jeśli jesteśmy chrzestnymi to warto dzisiaj szczególnej pomodlić się w  intencji tej osoby. W Dniu Pańskim możemy przeczytać kilka myśli na temat chrztu świętego udzielanego w naszej parafii.

2. Nadal trwa czas wspólnej modlitwy z poszczególnymi mieszkańcami
i przedstawicielami rodzin naszej parafii. Plan tej modlitwy możemy znaleźć na stronie parafii,  w gablotce w przedsionku i intencjach na najbliższy tydzień. Serdecznie dziękujemy za udział i wspólną modlitwę. Po Mszy Świętej można zabrać do domu wodę święcona we własnych naczyniach, poświęcona kredę i obrazki. Rozumiejąc obecną trudną sytuację i dziękując za ofiarność w ciągu roku prosimy o nie składanie ofiary kolędowej.

3. Dzisiaj trwa zbiórka na Księgę Fundacji. Serdecznie dziękujemy
za wszystkie składane ofiary, które umożliwiają nam kontynuację prac remontowych. W minionym tygodniu ukończona została kancelaria parafialna. Jest już w pełni wyposażona i umeblowana. Na stronie internetowej parafii możemy zobaczyć efekty tego remontu. Na ukończeniu jest remont korytarza- poczekalni przed kancelarią. Zostały już ułożone płytki na ścianie oraz na podłodze. Gotowe jest nowe oświetlenie. W najbliższym tygodniu korytarz – poczekalnia zostaną całkowicie ukończone. Trwa remont klatki schodowej. Prace są na początkowym etapie. Serdeczne podziękowanie dla pana Adama Gacha za prowadzenie profesjonalnego remontu. Dziękuję panu Adamowi Sowie, który koordynuje wszystkie prace poświęcając wiele godzin swojego czasu. Dziękuję także za pracę pana Jerzego Pająka oraz za pomoc pana Krzysztofa Rysia.