• w poniedziałek, 01 I – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Nowy Rok. Msze św. tak jak w niedzielę.
  • we wtorek, 02 I – wspomnienie św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła.
  • w czwartek, 04 I –  pierwszy czwartek miesiąca.
  • W piątek, 05 I – pierwszy piątek miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.30. W tym dniu będzie Msza św. o godz. 18.00
  • w sobotę, 06 I – uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. tak jak w niedzielę. Ulicami naszego miasta Oświęcimia przejdzie orszak Trzech Króli. Więcej informacji w gazetce. W całym Kościele jest to Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. W tym dniu przypada 10 rocznica święceń biskupich oraz ingresu do katedry św. Mikołaja w Bielsku Białej Księdza Biskupa Romana Pindla. Modlimy się w intencjach naszego Pasterza.
  • w niedzielę, 07 I – Święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia.

Dzisiaj w niedzielę 31XII na Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się uroczyste błogosławieństwo dla wszystkich małżeństw. Jest to także ostatni dzień starego roku. Zapraszamy dzisiaj wszystkich chętnych na Uroczyste Nieszpory o godz. 17.15 z duszpasterskim sprawozdaniem za rok 2023. Po nich Msza Święta dziękczynna za cały miniony rok od Róż Różańcowych o godz. 18.00.

W przyszłą niedzielę 07 I po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie formacyjne Róż Różańcowych.

Gala wręczenia nagrody św. Maksymiliana Marii Kolbe odbędzie się w niedzielę 07 I 2024 roku w Oświęcimskim Centrum Kultury. Więcej informacji w gazetce.

Trwa czas wizyty duszpasterskiej – kolędy w naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za każdą chwilę wspólnej modlitwy i rozmowy. Dziękujemy za wszystkie składane ofiary. Na stronie parafialnej możemy odnaleźć aktualny plan kolędy.

Jeszcze na starym roku rozpoczęliśmy remont kuchni i jadalni na plebanii.  Dziękujemy panu Adamowi Sowie za sprawne koordynowanie prowadzonych prac, a panu Jerzemu Pająkowi za dotychczasowe prace związane z wymianą instalacji elektrycznej.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego błogosławieństwa i zdrowia i opieki Matki Bożej w Nowym Roku.

Plan wizyty duszpasterskiej – kolęda 2023/2024

Wtorek 2 stycznia

• Od godz. 15.00 – Brzezinka – ul. Podwale; ul. Leśna; ul. Kółko (od wału) – ks. A

Środa 3 stycznia