Osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi Oktawę Wielkanocną. Obchodzimy je jako Uroczystości Pańskie. W piątek w Oktawie Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W Poniedziałek 1 IV –  Msze św. jak w niedzielę o 8.00; 10.00; 12.00; 18.00. Składka jest przeznaczona na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie oraz na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

W Środę 3 IV – zapraszamy po Mszy wieczornej na spotkanie Kręgu Biblijnego.

W Czwartek 4 IV – pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja w ciszy
od godz. 17.00 do 18.00.

W Piątek 5 IV – pierwszy piątek miesiąca. Możliwość skorzystania
z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.30.

W Niedzielę 7 IV – Niedziela Bożego Miłosierdzia. W tym dniu zapraszamy nie tylko na Mszę św., ale także na Koronkę do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00 w naszym kościele. Po Mszach świętych będzie można nabyć książkę „Na Jego Słowo biegną do Zagrody” pani Agaty Morawskiej. To historie ludzi, którzy ofiarowali innym siebie.

Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania Triduum Paschalnego oraz Procesji Rezurekcyjnej.