Dnia 22 lutego 2020r. w naszej parafii odbyło się Rejonowe spotkanie Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej. W spotkaniu wzięły udział parafialne oddziały Akcji Katolickiej z parafii św. Maksymilian w Oświęcimiu, św. Wawrzyńca w Grojcu, Wniebowzięcia NMP w Bestwinie oraz prezes DIAK – pan Andrzej Kamiński z żoną. Spotkanie rozpoczęła Msza święta pod przewodnictwem ks. Łukasza Figury, który wygłosił okolicznościowe kazanie, w którym zwrócił naszą szczególną uwagę na przeżywanie i zrozumienie Liturgii. Wszystkich przybyłych gości przywitał gospodarz naszej parafii ks. proboszcz Józef Święcicki. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy poświecili czas na wspólną modlitwę i spotkanie przy stole.