Tak jak zapowiadaliśmy, chcemy wyremontować 2 mieszkania w wieży kościoła. Jedno mieszkanie dwu pokojowe a drugie jednopokojowe, każde z własną łazienką, ale z wspólną kuchnią.  Chcemy, aby te mieszkania służyły mieszkańcom naszej parafii. W sytuacji pożaru, albo innego nieszczęścia poszkodowani będą mogli przez pewien czas zamieszkać w tych mieszkaniach po zasięgnięciu opinii Rady Parafialnej. To wyraz naszego wspólnego miłosierdzia wyrażanego nie tylko modlitwą i słowem wsparcia, ale również konkretnym czynem miłosiernym. W tym tygodniu nadal trwały prace związane z wymianą instalacji grzewczej oraz doprowadzeniem wody. Niestety trzeba też wymieniać całą instalację elektryczną. Prace w łazience zaczynamy praktycznie od zera, ale są już widoczne postępy. Postępują też prace związane z malowaniem. Mamy już pomalowany 1 pokój. Przymierzamy się do położenia paneli.

Łazienka w mieszkaniu w wieży kościoła – fotorelacja