W niedzielne popołudnie 15 stycznia Panie tworzące Wspólnotę Róż Żywego Różańca w naszej parafii spotkały się podczas świątecznego spotkania z okazji Świąt Narodzenia Pańskiego. Rozpoczynając spotkanie Ksiądz Proboszcz zaprosił Wszytkich zebranych do modlitwy, szczególnie za tych członków Żywego Różańca, którzy codziennie poprzez chorobę rozważają tajemnice bolesne z życia Pana Jezusa i Jego Najświętszej Matki, łącząc je ze swoim cierpieniem. Po modlitwie przyszedł czas, aby przełamać się opłatkiem i złożyć sobie najlepsze życzenia. Nie zabrakło tradycyjnego śpiewania kolęd oraz chwili na coś słodkiego i kawę w dobrym towarzystwie.

Wszystkim Różom Różańcowym w naszej parafii składamy przy tej okazji serdeczne podziękowania za Waszą nieustanną modlitwę i troskę o naszą parafię.