W uroczystość Wszystkich Świętych nasz kościół odwiedzili świeci ? 

Dzieci przebrały się za osoby święte i błogosławione, uczestniczyły w Eucharystii o godzinie 12.00, opowiedziały także parę słów o wybranym świętym, za którego się przebrały. Po Eucharystii każde dziecko otrzymało słodki upominek. 

Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc i zorganizowanie przebrań dla dzieci ? Dziękujemy, że jesteście z nimi i ich wspieracie.