• czwartek, 30 XI – Święto św. Andrzeja , Apostoła.
  • piątek, 01 XII – pierwszy piątek miesiąca. Możliwość skorzystania
    z sakramentu pokuty i pojednania od godz. 17.00. W tym dniu nie będzie odwiedzin chorych. Odwiedziny chorych będą przed świętami, czyli w sobotę 23 XII od godz. 9.00. Będziemy jeszcze o tym przypominali.
  • sobota 02 XII – pierwsza sobota miesiąca. Msza wotywna o Niepokalanym Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 6.30.
  • niedziela 03 XII – I Niedziela Adwentu.

Serdecznie dziękuję ks. Kamilowi Jurkowi z parafii pw. św. Małgorzaty i Katarzyny w Kętach za wygłoszone w ubiegły piątek kazanie o św. Janie Kantym.

Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Z racji święta patronalnego składamy serdeczne życzenia naszemu parafialnemu oddziałowi Akcji Katolickiej.

Dziś także święto naszej Służby Liturgicznej Ołtarza. Dziękujemy wszystkim Lektorom, Ministrantom i Kandydatom, którzy dzisiaj na Mszy św. o godz. 12.00 otrzymają błogosławieństwo, aby pełnić zaszczytną role ministranta w naszej parafii.

Dziś także Światowy Dzień Młodzieży. Spotkanie Młodych rozpocznie się o godzinie 15:00 w kościele Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej (Osiedle Karpackie).

Od przyszłej niedzieli będzie można w zakrystii nabyć opłatki, a w przedsionku panie z Zespołu Charytatywnego będą rozprowadzały wigilijne świece Caritas.

Trwają prace remontowe w naszym kościele. Musimy usuwać cały tynk, aby przygotować podkład pod malowanie.  W ten sposób prace trochę się wydłużają, ale warto zobaczyć efekt prowadzonych remontów. Zostały też usunięte z gzymsów w kościele stare energochłonne świetlówki a systematycznie są montowane energooszczędne naświetlacze ledowe. Może już w przyszłą niedzielę będziemy mogli zaprezentować nowe oświetlenie. Bardzo serdecznie dziękuję panu Jerzemu, który wraz z kolegą kilka dni pracy poświęcił na tę wymianę.