• W piątek, 31 III – odbędzie się Droga Krzyżowa ulicami Oświęcimia. O godz. 18.30 Msza Św. w kościele św. Maksymiliana i o godz. 19.00 rozpocznie się Droga Krzyżowa do kościoła św. Józefa. Tradycyjnie prosimy naszych Strażaków o pomoc w niesieniu dużego krzyża oraz czuwanie i pomoc w czasie przekazywania tego krzyża poszczególnym parafiom. Naszych Strażaków prosimy o niesienie krzyża do stacji XI. Natomiast Róże Różańcowe prosimy o niesienie krzyża do stacji XII.
  • W sobotę, 01 IV – Pierwsza sobota miesiąca. Na Mszy o godz. 7.00 modlimy się przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  • W niedzielę, 02 IV – Niedziela Palmowa, czyli Męki Pańskiej. O godz. 12.00 zgromadźmy się z palmami w lasku koło parkingu. Po poświęceniu palm uroczyście przejdziemy w procesji do kościoła. W razie deszczu gromadzimy się w przedsionku kościoła. Po Mszy Świętej zapraszamy do konkursu w dwóch kategoriach: na najwyższą i najpiękniejszą palmę.

W tym dniu w czasie Nabożeństwa Gorzkich Żali będzie składka na kwiaty do Bożego Grobu. Za wszystkie składane ofiary już teraz serdecznie dziękujemy.

Także w tym dniu będziemy obchodzili rocznicę śmierci św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy w tym dniu na Apel Jasnogórski o 21.00 w naszym kościele i wspólną modlitwę.

Dzisiaj w czwartą niedzielę Wielkiego Postu serdecznie zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 17.15, a w piątek o 17.30 na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

Bardzo serdecznie dziękujemy ks. Krzysztofowi Orlickiemu za poprowadzenie rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii pod tytułem: „Otwórz oczy”. Był to błogosławiony czas dla naszej wspólnoty parafialnej. Księdzu Krzysztofowi życzmy nadal darów Ducha Świętego tym bardziej, że od dzisiaj rozpoczyna kolejne rekolekcje wielkopostne.

Zespół Charytatywny w przyszłą niedzielę  będzie rozprowadzał świece na stół wielkanocny. Dochód będzie przeznaczony na potrzebujących z naszej parafii.

Zakończył się remont łazienki z prysznicami na poddaszu. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają Księgę Fundacji. Na stronie internetowej parafii możemy zobaczyć kolejny postęp remontów w naszej parafii, który trwa już 3 rok.

Ze względu na Święta Wielkanocne zbiórka na Księgę Fundacji zostanie przeniesiona na 17 IV na Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Celem tej zbiórki będzie wymiana ołtarza w naszym kościele.