Z kalendarza liturgicznego w tym tygodniu obchodzimy:

  • W środę 10 II wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
  • W czwartek 11 II wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które jest obchodzone jako Światowy Dzień Chorego. Na Mszę Świętą wieczorną o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich chorych. Po Mszy Świętej krótka adoracja Najświętszego Sakramentu z błogosławieństwem lourdzkim oraz możliwość przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Po uroczystym zakończeniu zapraszamy chorych a także opiekunów do sali obok dawnej biblioteki.
  • W przyszłą niedzielę przypada ostatnia niedziela przed tegorocznym okresem Wielkiego Postu. Rozpoczynamy nabożeństwo czterdziestogodzinne. Już zapowiadamy, że w Środę Popielcową 17.II Msze Święte będą o 7.00; 8.00; 16.30; 18.00; 19.00.
  1. W najbliższą środę po Mszy wieczornej ok 18.30 zapraszamy na spotkanie w kościele Kręgu Biblijnego.
  2. W sobotę o godz. 9.00 spotkanie w kościele scholii.
  3. Bardzo serdecznie dziękujemy 17 osobom, które bardzo sprawnie we wtorek wieczorem posprzątały dekorację świąteczną. Na stronie parafialnej możemy zobaczyć fotorelacje z tej akcji.
  4. Bardzo dziękuję panu Jerzemu Pająkowi za wiele prac wykonywanych w tym tygodniu dla naszej parafii. Dziękuję panu Adamowi Gachowi, Adamowi Sowie i Krzysztofowi Rysiowi, Krzysztofowi Harmacie za wszystkie prace związane z porządkami i  remontem klatki schodowej.
  5. W przyszłą niedziele wypada zbiórka na Księgę Fundacji. Przeznaczona jest ona na kontynuowanie remontu: (kancelarii, korytarzy i klatki schodowej). Ofiary można składać tradycyjnie do urny, albo przelewem na Księgę Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526. Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy. Na stronie internetowej lub na żywo przychodząc do kancelarii można zobaczyć efekty tych remontów.