Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, nasza Rodzina Parafialna, znów mogła spotkać się przy wspólnym stole, aby razem radować się z nadchodzących świąt Narodzenia Pańskiego.

Dziękujemy Wszystkim osobą, które w ciągu całego roku angażują się i pomagają w naszej parafii oraz tym, którzy wzięli udział w świątecznym spotkaniu. Szczególne podziękowania składamy Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince, Koła Gospodyń Wiejskich w Pławach oraz Akcji Katolickiej za przygotowanie wspaniałej uczty dla nas wszystkich.

Zapraszamy Wszytkich, którzy w jakikolwiek sposób wspierają naszą Wspólnotę w różnych przedsięwzięciach na Mszę Świętą Pasterską – 24 grudnia o północy, którą Ksiądz Proboszcz będzie sprawował w Waszej intencji, prosząc o potrzebne łaski.