W niedziele radości czyli w III Niedziele Adwentu nasza Wspólnota parafialna zgromadziła się tym razem nie tylko przy stole eucharystycznym, ale także przy stole wigilijnym. W remizie OSP w Brzezince, Panie z Akcji Katolickiej, Koła Gospodyń Wiejskich w Brzezince i Koła Gospodyń Wiejskich w Pławach oraz Rada Parafialna przygotowali wieczerze wigilijną, dla osób starszych, samotnych oraz tych, którzy szczególnie są zaangażowani w życie naszej parafii. Spotkanie tradycyjnie rozpoczęliśmy od odczytania fragmentu Ewangelii wg św. Łukasza o Narodzeniu Zbawiciela. Następnie Ksiądz Proboszcz poprowadził modlitwę w intencji wszystkich zgromadzonych i całej naszej parafii. Na zakończenie modlitwy Ksiądz Sławomir w imieniu Kapłanów złożył wszystkim serdeczne życzenia świąteczne: Bożego Błogosławieństwa, zdrowia oraz Bożego Pokoju w naszych sercach i rodzinach. Panie z Zespołu śpiewaczego „Brzezinianki” zaprosiły wszystkich do wspólnego kolędowania na cześć Nowonarodzonego Pana.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przygotowali dzisiejsze radosne świętowanie oraz tym, którzy poświecili czas, aby się spotkać jako prawdziwa Wspólnota uczniów Chrystusa.