Serdecznie dziękujemy całej grupie ochotników, którzy przygotowali i ustawili niezwykle wymowną i teologiczną dekorację. Zarówno Ciemnica jak i Grób Pański przemawiają do nas odwołując się do naszego serca i sumienia. To było wiele godzin pracy, aby przygotować dekoracje a następnie ją ustawić. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Różom Różańcowym i wszystkim grupom parafialnym za podjęcie troski o adorację Chrystusa. Niech ten czas modlitwy przyniesie obfite łaski wam, waszym rodzinom i całej naszej wspólnocie parafialnej. Serdecznie dziękuję całej Służbie Liturgicznej za wszystkie asysty w czasie Triduum Paschalnego. Serdeczne podziękowania składamy wszystkim osobom, które w czasie Triduum Paschalnego włączyły się czynnie w Liturgię tych Świętych dni.