• W środę, 21 VI – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.
  • W czwartek, 22 VI – wspomnienie św. Jana Fischera i Tomasza Morea męczenników.
  • W piątek, 23 VI – obchodzimy Dzień Ojca. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie. Msza Święta na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego o godz. 8.00.
  • W sobotę, 24 VI Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

Litania ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy wieczornej.

Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy uczestniczyli w modlitwie i procesjach w czasie Oktawy Bożego Ciała. Więcej podziękowań w gazetce.

Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy czas wakacyjny. Msze święte w niedzielę będą o godz. 8.00; 10.00; 12.00. Nie będzie Mszy świętej wieczornej o godz. 18.00. Więcej informacji w gazetce parafialnej.

Parafia św. Maksymiliana Męczennika w Oświęcimiu wraz z Ruchem „Światło-Życie” zaprasza na marsz dla życia i rodziny pod hasłem „Dzieci przyszłością Polski”. Więcej informacji w gazetce.

Klub Sportowy „Iskra” dziękuje za wspaniałe wsparcie przy zbieraniu podpisów. Większość została złożona przy kościele. W sumie zebrali ich ponad 580 co pozwala uzyskać dofinansowanie na sprzęt sportowy dla naszych dzieci.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na Księgę Fundacji z przeznaczeniem na zakup opału. W czerwcu zostało złożone 12.300zł. Bardzo dziękujemy. W tym momencie mamy w piwnicy 11 ton węgla. Będziemy chcieli kupić jeszcze przynajmniej 14 ton. Dzięki waszej ofiarności, także tej związanej z niedzielną składką parafialną, na pewno w naszym kościele nie będzie w zimie zimno. Jednocześnie nadal trwają prace remontowe na korytarzu na poddaszu plebani. Panu Stanisławowi dziękuję za ciężką pracę usunięcia pni starych tui wokół plebanii a panu Witoldowi za mechaniczne usuwanie pni drzew w naszym lasku parafialnym.