• W poniedziałek, 26 VI – wspomnienie św. Zygmunta Gorazdowskiego.
  • W wtorek, 27 VI – wspomnienie św. Cyryla Aleksandryjskiego.
  • W środę, 28 VI – wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika.
  • W czwartek, 29 VI – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  • W piątek, 30 VI – wspomnienie Świętych Pierwszych Męczenników Kościoła rzymskiego.
  • W sobotę, 01 VII –  wspomnienie św. Ottona, biskupa.
  • Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy świętej wieczornej.

Rozpoczynamy czas wakacyjny. Wszystkich zachęcamy do udziału w niedzielnej Mszy Świętej w czasie urlopów i wyjazdów. Msze święte w niedzielę będą w naszej parafii o godz. 8.00; 10.00; 12.00. Nie będzie Mszy świętej wieczornej o godz. 18.00.

Zmienia się także porządek Mszy Świętych w tygodniu. W poniedziałek, środę i piątek Msza Święta o godz. 18.00. Natomiast w wtorek, czwartek i sobotę Msza Święta o godz. 7.00. Kancelaria w okresie letnim będzie czynna: w piątek po Mszy wieczornej od 19.00 do 20.00 oraz w sobotę rano od 8.00 do 9.00. Zachęcamy, aby korzystać z telefonu dyżurnego 797 377 549.

Szczęśliwie zakończył się kolejny etap remontu na naszej parafii. Tym razem został przeprowadzony remont korytarza na poddaszu plebanii. Korytarz został pomalowany, na wysokości 1.5 m został położony tynk mozaikowy (marmurit). Sufit został wyrównany i rozjaśniony dzięki białym panelom co tylko  minimalnie go obniżyło. Zostały zamontowane lampy ledowe z czujnikiem ruchu. Efekty wykonanych prac można zobaczyć na stronie internetowej naszej parafii.

Od najbliższej Uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła codziennie przez cały rok pod zwykłymi warunkami będzie można zyskać odpust zupełny nawiedzając kościół św. Pawła Apostoła na Osiedlu Polskich Skrzydeł w Bielsku-Białej. Przywilej ten został nadany przez Penitencjarię Apostolską a związany jest z Jubileuszem 25-lecia parafii św. Pawła Apostoła.