• poniedziałek 07 IX – wspomnienie św. Melchiora Grodzieckiego, prezbitera i męczennika.
  • pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja w ciszy od godz. 17.00 do 18.00.
  • piątek 08 IX – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  • sobota 09 IX – wspomnienie św. Piotra Klawera, prezbitera.
  • niedziela 10 IX – rozpoczynamy Tydzień Wychowania. Msza Święta na rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego o godz. 12.00. Chcemy w czasie tej Mszy Świętej modlić się za wszystkie dzieci, nauczycieli i pracowników szkoły o potrzebne łaski, dary Ducha Świętego i opiekę Matki Najświętszej w nowym roku. Zachęcamy do przyniesienia przyborów szkolnych, które zostaną poświęcone.

Od poniedziałku 4 IX wracamy do tradycyjnego porządku Mszy Świętych. Ze względu na zmiany w organizacji katechezy w szkole Msze Święte w tygodniu będą codziennie o godz. 6.30 i 18.00. W niedzielę o 8.00, 10.00, 12.00, 18.00.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim organizatorom za przygotowanie Dożynek w Brzezince.

W przyszłą niedzielę 10 IX po Mszy Świętej o godz. 8.00 zapraszamy Róże Różańcowe na comiesięczne spotkanie formacyjne.

Akcja Katolicka wraz z Radą Parafialną serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na „Parafialne Prażone”, które odbędzie się w niedzielę 17 IX o godz. 16.00 przy kościele. Prosimy o zapisywanie swojego udziału w zakrystii.

W przyszłą niedzielę 10 IX odbędzie się pierwsza po wakacjach zbiórka na Księgę Fundacji. Celem zbiórki jest zbieranie funduszy na malowanie kościoła. Niektóre fragmenty tynku będą wymagały usunięcia. W trakcie malowania kościoła musimy też wymienić niektóre próchniejące deski przy oknach w kościele oraz rozwiązać sprawę listewek na filarach. Ofiary można składać tradycyjnie w przedsionku kościoła lub na konto Księgi Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526 Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy.