• wtorek 12 IX – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi.
  • środa 13 IX – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła.
  • czwartek 14 IX – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  • piątek 15 IX – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.
  • sobota 16 IX – wspomnienie męczenników św. Korneliusza i Cypriana.
  • niedziela 17 IX – Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Ofiarą do puszek wspieramy Radio diecezjalne: „Anioł Beskidów”.

W poniedziałek 11 IX o 18.30 zapraszamy na spotkanie wszystkich chętnych, którzy pragną zostać ministrantami w naszej parafii.

W środę 13 IX zapraszamy na Mszę Świętą wieczorną i Nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy Świętej zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego.

W piątek 15 IX zapraszamy na Mszę Świętą o 18.00 i spotkanie wszystkich kandydatów do bierzmowania, także z innych szkół wraz z rodzicami.

Akcja Katolicka wraz z Radą Parafialną serdecznie zapraszają wszystkich chętnych na „Parafialne Prażone”, które odbędzie się w niedzielę 17 IX o godz. 16.00 przy kościele. Prosimy o zapisywanie swojego udziału w zakrystii co pozwoli nam właściwie się przygotować. Można przy tej okazji ofiarować 5 zł, ale nie ma obowiązku.

W niedzielę 17 IX na godzinę 12:00 Bazylika w Hałcnowie zaprasza na uroczystości 30-lecia koronacji Piety.

Rozpoczynają się zapisy do kolejnej edycji szkoły dla animatora parafialnego w Bielsku Białej. Chętni mogą się zgłaszać do ks. proboszcza.

Dzisiaj w niedzielę 10 IX odbywa się pierwsza po wakacjach zbiórka na Księgę Fundacji. Celem zbiórki jest zbieranie funduszy na malowanie kościoła. Ofiary można składać tradycyjnie w przedsionku kościoła lub na konto Księgi Fundacji: 24 1240 1170 1111 0010 0215 6526 Za wszystkie składane ofiary serdecznie dziękujemy. Zakończył się remont całej klatki schodowej prowadzący od przedsionka aż do sali na wieży kościoła. Koszt ostatniego etapu tego remontu wyniósł 12.000zł.